Kategoriler
Genel

Ghislaine hakkında okuduğum her ana makalede, onu kurban haline getirmek için bu anlatı var mı?

Belgeler tam anlamıyla çözüldüğünden beri onunla ilgili her makale onun kurban olduğunu ortaya koyuyor. Suçlamadığı için babalarının ölümünü hiç geçemedi ve o bir Narsist idi ve onu Jeffrey ile değiştirdi ve bu belgeler çözüldüğünde çok özel olacaklar – fikir makaleleri bile, birini gördüm çok zengin bir beyaz adam yargıç kefaletle kefaletini stopaj için kınamak ?? !!!

Bunu yapan yargıç mantıklı olan tek kişi gibi görünüyordu.

Trump ona iyi bir dilek diliyor ki bu bir şey veya hiçbir şey ifade etmiyor …

Sanki suçları mazur görülebilir, çünkü bu elit çemberin bir parçasıydı ve doğru renk ve cinsiyetti.

Eğer bir Florida adamı olsaydı (yani deli deli Florida adamı Jeffrey değil xyz yapar gibi), başını arıyorlardı.

Ama zengin olduğu ve Oxford’dan olduğu ve doğru şekilde göründüğü için, açıkça kurban …

Ayrıca Candace Bushnell gibi onu tanıyan insanların “ürkütücü olduğunu düşündüğünü hatırlıyorsun” diyen diğer tüm görüşler stfu. Bu ince örtülü “O zamanlar bir şeylerin yanlış olduğunu biliyordum ama ne olduğundan emin değildim” şimdi yorumlar iğrenç ve bencil ve sizi kanıtlamak için biraz masum olduğunuzu gösteriyor.

/ rant

“Ghislaine hakkında okuduğum her ana makalede, onu kurban haline getirmek için bu anlatı var mı?” için 7 yanıt

Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, sağolun 29-07-2020 07:14:54

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-08-2020 18:15:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir