Bir süredir aklımda olan basit bir düşünce ama Ghislaine’in bu yılki duruşmasıyla bir yıldan fazla bir süredir hapiste olması aşırı derecede şüpheli değil mi? hapishane/tutuklanma vs. Epstein serbest bırakıldı, bu yüzden Ghislaine’in serbest bırakılmaması daha da garip.

Author

30 Comments

1. Trabzon dan kimler var. Ghislaine Maxwell . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , – 175

2. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun

3. Adana dan kimler var. Ghislaine Maxwell . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 85

4. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 223

5. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Ghislaine Maxwell . Mrb web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 280

6. Muş dan kimler var. Ghislaine Maxwell . Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 370

7. Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun , – 80

9. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, saolun 03-08-2021 12:16:40

11. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Erzincan dan kimler var. Ghislaine Maxwell . Selam siten gerçekten iyi, tebrikler , Aylin – 26

13. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler 11-08-2021 07:52:32

14. Kırklareli dan kimler var. Ghislaine Maxwell . Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 340

15. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla iyi, sağolun , Hasan – 440

16. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

17. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 10

18. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 206

19. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım 25-08-2021 04:56:56

20. Ordu dan kimler var. Ghislaine Maxwell . Slm web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 377

21. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 290

22. Adıyaman dan kimler var. Ghislaine Maxwell . Slm sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 312

23. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-09-2021 05:46:23

24. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 110

25. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 21-09-2021 06:40:44

26. Trabzon dan kimler var. Ghislaine Maxwell . Selam herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 69

27. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 88

Write A Comment