Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı?

• Tutuklandığına dair kanıt yok

• Bir göz açıp kapayıncaya kadar haberlerden düştü

• Soru soran bir kişi değil

Tanrı yakında bizi kurtaracak. Hiçbir şeye inancım yok. Onu, Epstein’ı ve matriks dünyamızı yöneten dev pedofil ağını unutmamayı unutmayın. Bu komplo değil, gerçekler bu.

Asla unutma.

“Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı?” üzerine 40 yorum

1. Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2020 15:21:59

2. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:33

3. Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, tebrikler 04-10-2020 09:25:09

4. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 285

5. Hakkari dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . Merhaba sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , – 4

6. Bayburt dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 220

7. Karaman merkezden ben . Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-11-2020 10:34:06

8. Hakkari merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-11-2020 14:49:57

9. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun 08-11-2020 20:06:02

10. Erzincan dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 31

11. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 26-11-2020 22:26:35

12. Tokat dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 110

13. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 232

14. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun , mehmet – 278

15. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, tebrikler , Aylin – 174

16. Van merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım 02-01-2021 00:15:30

17. Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba siten gerçekten çok güzel, tebrikler 03-01-2021 00:00:44

18. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 160

19. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 16

20. Aydın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 17:34:09

21. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 204

22. Konya dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . Slm siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 404

23. Bursa dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . Selamın aleyküm web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 439

24. Artvin dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . Selamlar paylaşım inanki çok iyi, face de paylaştım , emin – 395

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link