Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı?

• Tutuklandığına dair kanıt yok

• Bir göz açıp kapayıncaya kadar haberlerden düştü

• Soru soran bir kişi değil

Tanrı yakında bizi kurtaracak. Hiçbir şeye inancım yok. Onu, Epstein’ı ve matriks dünyamızı yöneten dev pedofil ağını unutmamayı unutmayın. Bu komplo değil, gerçekler bu.

Asla unutma.

“Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı?” üzerine 12 yorum

1. Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2020 15:21:59

2. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:33

3. Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, tebrikler 04-10-2020 09:25:09

4. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 285

5. Hakkari dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . Merhaba sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , – 4

6. Bayburt dan kimler var. Ghislaine Maxwell bu şekilde manşetten çıktı mı? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 220

Yorum yapın