Ghislaine Maxwell ölmeyecek ve ciddi zaman yapmayacak.

Devlet hatlarından geçmek için belki 1-5 tane yapacak ve bunun nedeni, hiçbir şey duymayacağınız gizli bir davada parmaklara bilgi vermesidir çünkü Barr, adalet getirecek biri değil bir tamircidir.

Sadece ulaşım için ücretlendirildiğine dair iddianameye bakarsanız, yaptığı gerçek boktan hiçbiri yoktu, bu yüzden isimleri isimlendirmek zorunda kalmayacaklar.

Bu bir düzeltme ve üzerinde.

“Ghislaine Maxwell ölmeyecek ve ciddi zaman yapmayacak.” üzerine 26 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım 10-07-2020 21:53:25

2. Sinop merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım 26-07-2020 02:43:16

3. Nevşehir merkezden ben doruk. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-08-2020 01:56:15

4. Gaziantep merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 28-08-2020 18:37:56

5. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:25:02

6. Muğla merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 15:54:59

7. Rize dan kimler var. Ghislaine Maxwell ölmeyecek ve ciddi zaman yapmayacak. . Merhabalar sayfanız cidden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 301

8. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ölmeyecek ve ciddi zaman yapmayacak. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 320

9. Elazığ dan kimler var. Ghislaine Maxwell ölmeyecek ve ciddi zaman yapmayacak. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 98

10. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 30-10-2020 04:47:57

11. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell ölmeyecek ve ciddi zaman yapmayacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun , banu – 104

Yorum yapın