Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik

Haziran ayında NYS sahipsiz mülk sitesini kontrol ediyordum ve Ghislaine Maxwell’in sahipsiz iki hesabı olduğunu buldum:

OUF Kodu = 065395176

OUF Kodu = 071555634

İlki, “Altın Kural Ins Co.” dan bir geri ödemeydi. ve ikincisi, Manolo Blahnik’e bazı kullanılmamış hediye çekleri. Eylül ayında bir noktada, birinin “Altın Kural” hesabıyla ilgili bir hak talebinde bulunduğunu ve bu talebin işleme konulduğunu fark ettim (ekran görüntüsüne bakın):

r / komplo - Ghislaine Maxwell - Şüpheli Etkinlik

Bu iddia görünüşe göre başarılıydı çünkü kayıt artık siteden kaldırıldı. Kelimenin tam anlamıyla hapishaneden talep etti! Neden? Ve neden bu kadar güzel ayakkabı parasını almıyorsun? Sadece bu kaydı silmek için mi? Wtf “Altın Kural Ins Co” mu? Görünüşe göre, yıllar önce United Health tarafından satın alınan gerçek bir şirketti, ancak ilginç bir şekilde, etrafındayken politik olarak çok aktifti. Wikipedia’ya göre:

“Sağlık tasarruf hesaplarının (HSA) ve ilgili vergi teşviklerinin oluşturulmasıyla yakından ilgiliydi. Şirket, HSA’ları desteklemek ve daha geniş reformlarla mücadele etmek için Newt Gingrich gibi Cumhuriyetçi Parti’nin önde gelen üyelerine milyonlarca dolar finanse etti.”

Muhtemelen ilginç değil mi?

“Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, saolun , doruk – 345

2. İzmir dan kimler var. Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik . Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , gaye – 310

3. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, şukuladım , hatice – 306

4. Yalova dan kimler var. Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik . selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , memo – 432

5. Yalova dan kimler var. Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik . Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 287

6. Bu konu : ” Ghislaine Maxwell – Şüpheli Etkinlik ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 337

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link