Tutuklandığından beri Maxwell’in yerini duyan var mı? Tutuklandığından beri New Hampshire’dan taşındığını duymamıştım.

Ama şimdi bu yazıda https://nypost.com/2021/03/11/ghislaine-maxwells-brother-reveals-detail-about-prince-andrew-photo/ erkek kardeşi Brooklyn NY’da tutuklu olduğundan bahsediyor.

Bunu duyan var mı merak ediyorum. Muhtemelen çok sessiz tuttular, ama bir noktada ortaya çıkacakmış gibi hissediyorum, değil mi?

… WhatTheNothingWorks tarafından gönderildi
[comments]

Author

32 Comments

1. Düzce dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 235

2. Aksaray dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 469

3. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 276

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 492

5. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , doruk – 267

6. Tokat dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 455

7. Aksaray dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 486

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 154

9. Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Selam siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 165

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 254

12. Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun

13. Aydın dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 366

14. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 300

15. Adıyaman dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 434

16. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2021 21:55:34

17. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , memo – 187

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 86

19. Karabük dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam herkese sayfa valla çok iyi, saolun , doruk – 274

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 307

21. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , gaye – 484

22. Muş dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 204

23. Adana merkezden ben emin. Selam web siteniz gerçekten hayran edici, saolun 06-06-2021 12:38:12

24. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun , memo – 23

25. Tunceli dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam herkese web siten gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 345

26. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 09-07-2021 01:49:14

27. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Slm siteniz inanki çok güzel, sağolun , Hasan – 237

28. Kars dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sağolun , ali – 397

29. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 15-07-2021 14:30:34

30. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link