Tutuklandığından beri Maxwell’in yerini duyan var mı? Tutuklandığından beri New Hampshire’dan taşındığını duymamıştım.

Ama şimdi bu yazıda https://nypost.com/2021/03/11/ghislaine-maxwells-brother-reveals-detail-about-prince-andrew-photo/ erkek kardeşi Brooklyn NY’da tutuklu olduğundan bahsediyor.

Bunu duyan var mı merak ediyorum. Muhtemelen çok sessiz tuttular, ama bir noktada ortaya çıkacakmış gibi hissediyorum, değil mi?

… WhatTheNothingWorks tarafından gönderildi
[comments]

Author

15 Comments

1. Düzce dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 235

2. Aksaray dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 469

3. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 276

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 492

5. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , doruk – 267

6. Tokat dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 455

7. Aksaray dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 486

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 154

9. Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Ghislane Maxwell’in Konumu ” çok güzel. Selam siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 165

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 254

12. Aydın dan kimler var. Ghislane Maxwell’in Konumu . Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 366

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link