Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli.

Bu boku artık kaldıramıyorum. Gün geçtikçe daha da korkutucu hale geliyor. Hala BÜTÜN hayatım önümde. Bu bok için çok gencim. Ölmek için çok gencim. Korkuyorum. Kendime tam anlamıyla bakamıyorum çünkü bu boktan ötürü kaygı ve depresyonum var. Artık gerçekten mutlu değilim ve bir daha mutlu olacağımı sanmıyorum. Buradaki herkes ölecekmişiz gibi davranıyor. Hayatımın kısa kesileceğine inanmaya başlıyorum ve bunu istemiyorum. Ağlamak ve kusmak üzereyim. Hep yaşlılığa kadar yaşayacağımı ve sonra doğanın benim üzerimden geçmesine izin vereceğimi düşündüm. Artık bunu kaldıramıyorum. Yaşımı söylemek istemiyorum ama Gen Z’den daha yaşlı olduğumu söyleyeceğim, bu yüzden hala çok gencim. Becer beni. Daha önce hiç olmadığı gibi tamamen umutsuzluğa kapıldım.

Gönderen … Alybun1307
[comments]

“Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli.” üzerine 38 yorum

1. Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-11-2020 14:07:50

2. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 368

3. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 43

4. Sakarya merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-11-2020 06:03:53

5. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 09:16:10

6. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Slm siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 447

7. Kilis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-11-2020 18:55:30

8. Samsun dan kimler var. Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 464

9. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Selam sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 414

10. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, şukuladım , – 36

11. Ankara dan kimler var. Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 222

12. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 195

13. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 446

14. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 18:49:14

15. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun 04-01-2021 06:06:40

16. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 15-01-2021 15:59:27

17. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle güzel, sağolun , mehmet – 309

18. Şırnak dan kimler var. Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. . Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 317

19. Osmaniye merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, sağolun 18-01-2021 03:34:52

20. Giresun dan kimler var. Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 228

21. Samsun dan kimler var. Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. . Merhabalar paylaşım ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , – 4

22. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 63

23. Bu konu : ” Giderek daha umutsuz hissediyorum. Hatta bazen intihara meyilli. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle çok iyi, şukuladım , Hasan – 382

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link