Bu denizaltında oldukça aktifim ve ister politika, ister uzaylılar, ne olursa olsun, okumaktan ve tartışmalara katılmaktan zevk alıyorum. Burayı seviyorum. Siyasi görüşlerine uymayabilirim ama ginsberg’e saygı duyuyorum. Sanırım bayanın neredeyse 90 yaşında olduğu ve hayatının önemli bir bölümünde kanser olduğu gerçeğiyle yüzleşmeliyiz. Er ya da geç bu onun kaderi olacaktı. Son sözlerinin ürkütücü ve politik bir hareket olduğunu biliyorum, ama gidip hanımın hala ayakta ve yürüyor olduğunu komplo kurmak için hiçbir neden yok. Umarım önemli biri her öldüğünde böyle davranmayacağız. Huzur içinde yatsın. Cumhurbaşkanının, ölmekte olan arzusuna rağmen, yeni bir yargıç atamak anayasal hakkıdır. Buna da saygı duyulması gerekiyor.

Author

77 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

2. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 19-09-2020 06:36:09

3. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten harbiden güzel, saolun 19-09-2020 06:59:40

4. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-09-2020 15:57:14

5. Samsun merkezden ben mehmet. Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 30-09-2020 08:40:40

6. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım 02-10-2020 09:18:48

7. Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Mersin merkezden ben Aylin. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:59:17

9. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:59:37

11. Uşak merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 21:05:04

12. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 286

13. Merhaba web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım

14. Osmaniye dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 156

15. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 141

16. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 447

17. Burdur merkezden ben Aylin. Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 23-11-2020 21:51:22

18. Batman dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 357

19. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 245

20. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 86

21. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 145

22. Antalya dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhaba sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun , – 127

23. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 276

24. Burdur merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:44:12

25. Diyarbakır dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 351

26. Mrb web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 329

28. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

29. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 219

30. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

31. Erzurum dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Slm web siten cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 105

32. Karabük dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 377

33. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

34. İstanbul dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Mrb siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 368

35. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun , doruk – 394

36. Merhabalar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

37. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 25

38. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

39. Tekirdağ dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , hatice – 277

40. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, tebrikler

41. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 356

42. Adana dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 43

43. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 78

44. Rize dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, şukuladım , emin – 437

45. Bilecik dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, saolun , – 304

46. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım , banu – 476

47. Isparta merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 12-03-2021 09:52:51

48. Osmaniye dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , gaye – 192

49. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

50. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 448

51. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 80

52. Sinop dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 397

53. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, saolun 06-04-2021 18:19:23

54. Ağrı merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, saolun 07-04-2021 02:00:17

55. Bartın merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım 07-04-2021 10:02:53

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 73

57. Trabzon dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 122

58. Selamlar web siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım

59. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki hayran bıraktı, sağolun , banu – 144

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Mrb siten vallaha hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 29

62. Adana dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhaba paylaşımın valla güzel, sağolun , Hasan – 403

63. Gümüşhane dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, teşekkürler , emin – 14

64. Bingöl dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Mrb web siten vallaha billaha iyi, sağolun , – 494

65. Aydın dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 404

66. Hakkari merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 23-06-2021 02:01:58

67. Afyon dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhaba herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 350

68. Manisa dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , ahmet – 65

69. Bayburt merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-07-2021 09:44:03

70. Kars merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 03:51:53

71. Sinop dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 432

72. Sakarya dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 445

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link