Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil.

Bu denizaltında oldukça aktifim ve ister politika, ister uzaylılar, ne olursa olsun, okumaktan ve tartışmalara katılmaktan zevk alıyorum. Burayı seviyorum. Siyasi görüşlerine uymayabilirim ama ginsberg’e saygı duyuyorum. Sanırım bayanın neredeyse 90 yaşında olduğu ve hayatının önemli bir bölümünde kanser olduğu gerçeğiyle yüzleşmeliyiz. Er ya da geç bu onun kaderi olacaktı. Son sözlerinin ürkütücü ve politik bir hareket olduğunu biliyorum, ama gidip hanımın hala ayakta ve yürüyor olduğunu komplo kurmak için hiçbir neden yok. Umarım önemli biri her öldüğünde böyle davranmayacağız. Huzur içinde yatsın. Cumhurbaşkanının, ölmekte olan arzusuna rağmen, yeni bir yargıç atamak anayasal hakkıdır. Buna da saygı duyulması gerekiyor.

“Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil.” üzerine 45 yorum

1. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 19-09-2020 06:36:09

2. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-09-2020 15:57:14

3. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım 02-10-2020 09:18:48

4. Mersin merkezden ben Aylin. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:59:17

5. Mardin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:59:37

6. Uşak merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 21:05:04

7. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 286

8. Osmaniye dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 156

9. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 141

10. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 447

11. Batman dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 357

12. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 245

13. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 86

14. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 145

15. Antalya dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Merhaba sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun , – 127

16. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 276

17. Diyarbakır dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 351

18. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 329

19. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 219

20. Erzurum dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Slm web siten cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 105

21. Karabük dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 377

22. İstanbul dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Mrb siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 368

23. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun , doruk – 394

24. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 25

25. Tekirdağ dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , hatice – 277

26. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 356

27. Adana dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . Selam paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 43

28. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 78

29. Rize dan kimler var. Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, şukuladım , emin – 437

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link