Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil.

Bu denizaltında oldukça aktifim ve ister politika, ister uzaylılar, ne olursa olsun, okumaktan ve tartışmalara katılmaktan zevk alıyorum. Burayı seviyorum. Siyasi görüşlerine uymayabilirim ama ginsberg’e saygı duyuyorum. Sanırım bayanın neredeyse 90 yaşında olduğu ve hayatının önemli bir bölümünde kanser olduğu gerçeğiyle yüzleşmeliyiz. Er ya da geç bu onun kaderi olacaktı. Son sözlerinin ürkütücü ve politik bir hareket olduğunu biliyorum, ama gidip hanımın hala ayakta ve yürüyor olduğunu komplo kurmak için hiçbir neden yok. Umarım önemli biri her öldüğünde böyle davranmayacağız. Huzur içinde yatsın. Cumhurbaşkanının, ölmekte olan arzusuna rağmen, yeni bir yargıç atamak anayasal hakkıdır. Buna da saygı duyulması gerekiyor.

“Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil.” üzerine 13 yorum

1. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 19-09-2020 06:36:09

2. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-09-2020 15:57:14

3. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım 02-10-2020 09:18:48

4. Mersin merkezden ben Aylin. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:59:17

5. Mardin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:59:37

6. Uşak merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 21:05:04

7. Bu konu : ” Ginsberg öldü, her şey bir komplo değil. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 286

Yorum yapın