https://www.msn.com/en-us/news/politics/giuliani-drops-sidney-powell-as-trump-strike-force-splits/

Giuliani kaçık bir komplo teorisyenini terk ettiğinde bu çok komik bir saçmalık. Hakimiyet gibi yazılımlar, neredeyse hiç bilgisayarı olmayan bir ülkede geliştirildi. İyi oyun. şimdi, kanıtların sadece iki hafta içinde ortaya çıkacağına dair söz vererek etrafta dolaşmak için daha fazla boş klasör alın.

BTW: Buradaki komplo, koz grubunun demokratik süreci yok etmeye çalışması. Demokrasi buraya düşerse, diğer zorbalar, Amerika’nın başlattığını bilerek herhangi bir yankıdan korkmadan tüm dünyada aynı oyun kitabını kullanacaklar. Başucu kitabı, saçmalıklar uydurarak ve insanlara duymak istediklerini söyleyerek, öfkeyi körükleyerek çoğunluk partisini ele geçirmektir. gg dünya. Merhaba Çin, Rusya, Kuzey Kore. Trump senin gibi olmak istiyor. Belki çıplak göğüslü bir at bile sürecek.

Author

24 Comments

1. Amasya dan kimler var. Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler , memo – 317

2. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

3. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, saolun

4. Aksaray merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 05-12-2020 01:35:37

5. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 06-12-2020 14:04:51

6. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, şukuladım

7. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 276

8. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 18

9. Rize merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım 14-12-2020 18:43:02

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 28

11. Muğla dan kimler var. Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı . Mrb sayfa inan ki iyi, saolun , gaye – 173

12. Tunceli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 26-12-2020 10:23:43

13. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 399

14. Çankırı merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 28-12-2020 19:50:34

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 261

16. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 08:19:09

17. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 26

18. Iğdır dan kimler var. Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı . Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 323

19. Amasya dan kimler var. Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı . Selam herkese web sitesi harbiden güzel, tebrikler , ali – 270

20. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 44

21. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 31

22. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 40

23. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, face de paylaştım

24. Bu konu : ” Giuliani Wacko Sidney Powell’ı Düşürdü – bir diğeri tozu ısırdı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 471

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link