Gizli anlaşma

NASA, diğer uzay ajansları ile birlikte, yeni nesil itici gücü finanse etmek için kanallarının gelirlerini paylaştıkları ana komplo teorisyenleri YouTuber’larla gizli anlaşmalara sahiptir. Bunu yaparken, bu YouTuber’lara flatearth, ay inişini vb. Kapsayan her şey için malzeme, teknoloji, düzenleme desteği sağlarlar. Bu, bu YouTuber’ların teknik olarak bu uzay ajanslarıyla sözleşmeli bir ilişkisi olmasını sağlar. Gelirler yılda milyarlarca.

Beni ikna edin, bu sadece benim hayal gücüm çünkü hakka karşı bir kanıt yok mu? 😉

“Gizli anlaşma” üzerine 46 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan yeminle çok iyi, face de paylaştım 22-08-2020 13:30:31

2. Bitlis merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-09-2020 18:39:00

3. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın gerçekten iyi, twitter da paylaştım 28-09-2020 22:04:42

4. Erzurum merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 10:18:14

5. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:24

6. Adana merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım 07-10-2020 17:20:38

7. Gümüşhane dan kimler var. Gizli anlaşma . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 410

8. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-11-2020 22:28:14

9. Bu konu : ” Gizli anlaşma ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 419

10. Aksaray dan kimler var. Gizli anlaşma . Slm sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 396

11. Bu konu : ” Gizli anlaşma ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 93

12. Bu konu : ” Gizli anlaşma ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 3

13. Bu konu : ” Gizli anlaşma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 58

14. Bu konu : ” Gizli anlaşma ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 445

15. Samsun dan kimler var. Gizli anlaşma . Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 6

16. Manisa dan kimler var. Gizli anlaşma . selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 95

17. Van dan kimler var. Gizli anlaşma . selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, saolun , memo – 252

18. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 14:27:35

19. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 17-01-2021 22:54:33

20. Bu konu : ” Gizli anlaşma ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 305

21. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım 31-01-2021 13:45:52

22. Kırklareli dan kimler var. Gizli anlaşma . Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Emine – 365

23. Bu konu : ” Gizli anlaşma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 494

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link