Teşvik tasarısının hükümetin kendilerine yardım etmenin ve uzun vadede bizi mahvetmesinin başka bir yolu olduğunu düşündüğüm için deli miyim? Hükümet bedava para vermeyi sevmiyor, bu gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Bunun, gelecek yıllarda geri ödemek zorunda kalması, enflasyon ya da diğer ekonomik zorluklar biçiminde bir tür yansıması olmayacak bir yol yok. Orada hükümet personelinin ceplerini doldurmasına yardımcı olan erzaklar olduğunu da duydum .. Bunda bir şeylerin doğru olmadığını hissediyorum. Tek kişi ben miyim?

Author

29 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın harbiden güzel, tebrikler 13-03-2021 14:33:47

2. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , doruk – 26

4. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

5. Samsun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, tebrikler 14-03-2021 10:40:42

6. Yalova merkezden ben ali. Slm paylaşım harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 15-03-2021 19:55:39

7. Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Bu konu : ” Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 387

9. Tunceli dan kimler var. Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? . Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 490

10. Bu konu : ” Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz güzel, sağolun , doruk – 259

11. Erzincan merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-04-2021 15:35:19

12. Tokat merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 04-04-2021 02:06:06

13. Bu konu : ” Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 44

14. Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa harbiden güzel, tebrikler

16. Gümüşhane merkezden ben banu. Mrb paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-04-2021 03:25:39

17. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

18. Adıyaman dan kimler var. Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? . Mrb web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 333

19. Bu konu : ” Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 462

20. Bu konu : ” Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, sağolun , ahmet – 496

21. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-06-2021 01:06:52

22. Slm paylaşım vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

24. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 23-06-2021 02:02:05

25. Iğdır dan kimler var. Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 194

26. Bu konu : ” Gizli bir ajanda ile uyarıcı kontrolü? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 57

27. İzmir merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun 15-07-2021 00:24:03

28. Afyon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 12:19:26

29. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım 20-07-2021 22:42:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link