Bunu ilk yaptığımda kaçırdıysanız: ya Reddit geçmişimi gözden geçirin ya da bağlamak üzere olduğum bu ikinci öğeyi okuyun. Bu ikinci öğe içinde bunu daha önce yaptığım zamana bir bağlantı olacak.

Oldukça uzun olmasına rağmen, bu öğe bunu daha önce yaptığım zamanın uzunluğuna yakın değil. İnan bana, bunu söylemekten çok memnunum.

İlk seferin aksine, yardım istemeyeceğim. Tek istediğim, buradaki iyi insanların ilginç bir kitap okuması. Sanırım mağazamdaki şeyin bunu başaracağından oldukça eminim.

Gönderim bildirimini bu ikinci öğe için “TL; DR” olarak düşünün.

Söyleyeceğim şey, doğru olduğunu bildiğime inandığım bir şey.

SS: Heath Ledger’ın ölümü bir kaza değildi.

36 Comments

1. Van dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Slm sayfan yeminle çok güzel, şukuladım , doruk – 118

2. Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 22-04-2021 22:42:48

3. Manisa dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 35

4. Bayburt dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Selam herkese web siten harbiden güzel, teşekkürler , hatice – 366

5. Muğla dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Slm siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 344

6. Bolu dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Merhabalar siten harbiden iyi, sağolun , ali – 448

7. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

8. Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 11-05-2021 13:33:30

11. Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler

12. Düzce merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-05-2021 11:01:25

13. Zonguldak dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 469

14. Bursa merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 01-06-2021 18:38:07

15. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 57

16. Bartın merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-06-2021 16:41:46

17. Bu konu : ” Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 286

18. Bu konu : ” Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ali – 349

19. Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 18-06-2021 01:46:21

20. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler

21. Bu konu : ” Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 445

22. Şırnak merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 23-06-2021 02:25:17

23. Zonguldak dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . selamun aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 161

24. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

25. Adıyaman dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 304

26. Bu konu : ” Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 62

27. Nevşehir dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, sağolun , Hasan – 356

28. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 63

30. Bu konu : ” Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 372

31. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 16-07-2021 11:58:07

32. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 07:46:26

33. Bu konu : ” Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 291

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link