Bunu ilk yaptığımda kaçırdıysanız: ya Reddit geçmişimi gözden geçirin ya da bağlamak üzere olduğum bu ikinci öğeyi okuyun. Bu ikinci öğe içinde bunu daha önce yaptığım zamana bir bağlantı olacak.

Oldukça uzun olmasına rağmen, bu öğe bunu daha önce yaptığım zamanın uzunluğuna yakın değil. İnan bana, bunu söylemekten çok memnunum.

İlk seferin aksine, yardım istemeyeceğim. Tek istediğim, buradaki iyi insanların ilginç bir kitap okuması. Sanırım mağazamdaki şeyin bunu başaracağından oldukça eminim.

Gönderim bildirimini bu ikinci öğe için “TL; DR” olarak düşünün.

Söyleyeceğim şey, doğru olduğunu bildiğime inandığım bir şey.

SS: Heath Ledger’ın ölümü bir kaza değildi.

7 Comments

1. Van dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Slm sayfan yeminle çok güzel, şukuladım , doruk – 118

2. Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 22-04-2021 22:42:48

3. Manisa dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 35

4. Bayburt dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Selam herkese web siten harbiden güzel, teşekkürler , hatice – 366

5. Muğla dan kimler var. Gizli bir hesaptan ilk kez bir şey paylaştığımdan bu yana, bunu yapacağımı düşündüm. . Slm siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 344

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link