Kategoriler
Genel

Gizli bir toplum, Vahiy Kitabından Deccal’e mühendislik yapmaya çalıştı.

Şu anda 2020’de şu anki dünya olaylarının ortaya çıkmasıyla, başıma gelen şey, başlangıçta gerçekleştiğinden çok daha önemli görünüyor. 5 yılı aşkın bir süre önce, sosyal medya aracılığıyla çevrimiçi bir kadınla tanıştım ve gerçek hayatta onunla bir ilişki kurdum. Ama onun bir bitki olduğunu ve karmaşık bir gizli operasyona hedeflendikten sonra kasten yolumu gönderdiğimi bilmiyordum.

Yol boyunca, Birleşmiş Milletler için çalışan babası gibi, bir şeylerin yanlış olduğunu söyleyen uyarı işaretleri vardı, ancak onu çok sevmekten dolayı bu kırmızı bayrağı oynadım. Ayrıca, BM’nin küresel bir hükümet kurma planlarına dahil olduğu iddiasının tam olarak farkında olduğumu ve tüm ülkelerin ulusal egemenliğinin ortadan kaldırıldığını da unutmayın. (Dış İlişkiler Konseyi’ni planlarının ne olduğunu görmek için yakından takip ediyorum, çünkü dünyada daha büyük bir komplonun hepimizin yaşam biçimimizi önemli ölçüde değiştirdiğine inanıyoruz – iyilik için değil.)

Daha sonra bu kızla buluştuktan sonraki o yıl boyunca güvenimi başarıyla kazandı ve nörolojik programlama (NLP) ve bana karşı gizli hipnoz içeren çeşitli zihin manipülasyon uygulamaları kullanmaya başladı. Bu gizli teknikleri aklımdan çıkarmak ve bana yeni fikirler ve davranışlar eklemek için kullandı. Bunlar, zihnimi ‘psikolojik olarak yeniden sarmak’ için bazı çok üst düzey gizli manipülasyon tekniklerini içeriyordu, böylece şiddetli ve yıkıcı bir şekilde davranmaya yöneleceğim. Bu beni düzenli barışçıl bir insandan tehlikeli ve yıkıcı bir insana dönüştürmekti. Daha sonra, yaklaşık 9 ay boyunca gerçekleşen yeterince gizli psikolojik şartlandırma yapıldıktan sonra, Vahiy Kitabı’ndan Deccal olduğumdan şüpheleneceğimi gizlice bana ekti. Daha sonra bu fikri hayata geçirmek için çeşitli gizli araçlara ihtiyaç duyuldu.

Bu, “Deccal olmak” gibi bir pozisyona dönüştürülebilen birine sıradan bir adam yapmak için ilk aşamaydı, çok miktarda psikolojik çalışmaya ihtiyaç vardır. O zaman yaptığı şey zihnimi yeniden yapılandırmak için psikolojik karanlık sanatları kullanmaktı. Bu uygulamaları kullanarak, beni kızdırdıkları her seferinde insanları ölüme bıçaklamaktan aklıma gelen görüntüleri otomatik olarak görmeme neden oldu. Ne zaman birisine kızsam, görüntüler o kişinin ölümle bıçaklandığını görme aklımı akıtır. Ve buna eşlik eden şey, bedenimi ve zihnimi ele geçiren saf kötülük hissiydi.

Bir sonraki aşama beni çok nefret dolu, tedirgin ve öfkeli bir insana dönüştürüyordu, bu yüzden öldürücü nefret ve öfke hissi beni tüketecekti. Bu gizli manipülasyon uygulamalarının neden olduğu patlayıcı ve ajite öfke duygusu daha sonra bir bağlantılı tetikleyici cümle. Ve NLP’de kullanılan bu terimin anlamı, bir tetikleyici kullanarak komutta istenen bir duyguya neden olma yeteneğidir. Ve benim durumumda, örtülü şartlandırma teknikleri kullanılarak yapay olarak güçlendirilen ve stoklanan önceden koşullandırılmış öfke hissi, belirli bir tetikleyici ifade kullanılarak komutada kaynaklanabildi.

Peki bu aşamalar tamamlandığında, yukarıdaki şekilde kurulan ve şartlandırılan sıradan bir adam Vahiy Kitabı’ndan Deccal olmak için nasıl tasarlanabilir? Hedeflenen gizli bir operasyonla ayin büyüsü11 Eylül’de, bu gizli ritüelin niyeti bu sonucu doğurmak amacıyla yapıldı.

Ve o tarihte, poltergeist tip yeteneklere sahip, beni toplamda bir hafta boyunca taciz etmek ve terörize etmek için gönderdiğim kötü niyetli görünmeyen bir manevi varlık / şeytan / cinlerim vardı. Bu dönemde kendimi dayattığı ev hapsine koymak zorunda kaldım ve varlık sürekli olarak grev yapmayı beklediğinden evimden asla ayrılamamı sağladım. İşletme, bu süre zarfında bedenime ve zihnime “sahip olmak” için birçok girişimde bulundu – ki bu benim için güçlü olduğunu kanıtladığım için neyse ki başarısız oldu. Aynı zamanda o zamanlar üzerimde tam motor kontrolünü ele geçirmeye çalıştı, böylece bedenimi ve zihnimi kalıcı olarak ele geçirebilirdi. Ve eğer öyleyse? O zaman Deccal tipi bir figür böyle doğar ve meyve verirdi. Filmi daha önce izlediyseniz kalıtsalbir Deccal days gün sonu ‘tipi şekle giren erkek karakterindekine benzer bir süreçti. Ritüel sihir sahneleri de, o filmde bana karşı kullanıldığı gibi kullanıldı.

Tüm bu girişimler beni devralmadığı için, görünmeyen varlık bunu yapmak için son bir çaba gösterdi ve bu sefer her şey çok şiddetlendi. O zaman gerçekleşen şey, görünmez manevi dünya ile fiziksel dünya arasındaki perdenin açıldığı beni başka bir dünya olduğu hissine kapılmıştı. Bu gerçekleştiğinde etrafımda binlerce bilinçli, zeki varlığım vardı; onları göremesem de varlıklarını her yerde hissettim. Ve hayatımın herhangi bir noktasındakine kıyasla en çok korkmuş olduğumu hissettiğimde, bu varlıklardan biri benimle zihinsel bir ileri geri konuşma kurdu ve beni sorgulamaya başladı.

Birincisi, üzerime dökülen kara büyü yanılsamasıyla, dairemin zemininin açıldığı ortaya çıktı, böylece ayaklarımın altında siyah ve hiç bitmeyen bir uçurum meydana geldi. Daha sonra bu varlıklardan biriyle ileri geri zihinsel alışverişten sonra, Vahiy Kitabından Deccal olmak üzereyken önceden ekilmiş olan öneriyi tetikledi.

Sonra bana bir seçenek sundu. Şu anda kendimi öldürmeyi seçersem, ki bu benim sahip olduğum aşırı dozda güçlü ilaçları alarak, o zaman dünyayı kurtaracak ve “Deccal olmak değil” ile biten insanlığı durduracağım. Ancak, eğer kendimi öldürürsem, o siyah uçurum kaçmaksızın yeni kalıcı evim olacaktı. “İnsanlığı kurtarmak için” ödemek zorunda kaldığım bedel buydu.

İkinci seçenek ise uzaklaşabileceğim, “son zamanları getirmek” pahasına kendi hayatımı kurtarabileceğim ve milyarlarca insanın ölümlerinden sorumlu olabileceğimdi. Bununla birlikte, bu seçimi yapmanın kişisel yararı, sonsuza kadar bu siyah uçuruma son vermekten kaçınabilmemdi. Şimdi, bu ikinci seçim beni nefret dolu ve öfkeli bir insan haline getirmek için bu kadar şiddet koşullandırmasının olmasının nedeniydi. Bu tercihi yapmak benim için bir şanstı. Ve eğer bu seçimi yapsaydım? O zaman beni kuran gizli toplum muhtemelen olay sonrası bana yaklaşıp “Deccal” olma teklifinde bulunacaktı.

Bu gerçekleştiğinde,% 100’lerin bunların sadece iki seçeneğim olduğuna inandığını unutmayın. Ve bu, tüm rasyonel düşünme ve yargımı geçici olarak devre dışı bırakan kara büyü yanılsama dökümüyle birleştirilen o dünyanın içinde sıkışıp kalmamdan kaynaklanıyordu.

Yine de bu planın geri teptiğini söyleyeceğim, çünkü bu sonuçların her ikisinin de ortaya çıkmasını engelleyen başka bir gizli seçenek vardı. Burada ne olduğunu söylemek yerine, tüm olayı okumak isteyenler için yazdığım bir kitapta her şeyi açıkladım.

İnsanların bu karmaşık gizli operasyonlarda kurulmasının bir başka nedeni daha var. Ve bu onları acımasızca şiddet içeren eylemlerde bulunmak için manipüle etmektir. Bu aynı zamanda karanlık sanat okültizm / kara büyü ile birlikte aynı gizli hipnotik ve NLP uygulamaları ile elde edilir. Bunlar dediğim şeyin bir kombinasyonunu içeriyor hipnotik sonrası şiddete teşvikler (PHITV) ve işlem talimatları programları (PIP’ler)hipnotik davranışsal betik programlarıdır. Bu gizli stratejiler, birinin zihnini ele geçirme ve eylemlerini yıkıcı sonuçları taahhüt etme üzerine yazma gücüne sahiptir. Peki, hedeflenen insanların şiddete yöneldiği bu durumlarda, “Deccal olmak” için nasıl tasarlanabilirler? Bu insanlar istemezdi. Bunun yerine, insanları bu gizli suçlarda kuran psikopatik bireylere eğlence ve “kan sporları” sağlarlar. Deccal olma olasılığı sadece sunulduğunda nihai seçimi yapan kişiler içindir. Veya ayrıca, görevlendirilen manevi varlık / şeytan onları kırabilir, sahip olabilir ve bedenlerini ve zihinlerini kalıcı olarak ele geçirebilirse – tıpkı bu film gibi kalıtsal bahsettiğim.

Burada çok rahatsız edici başka bir şey de İncil’deki başka bir kehanetin baş yarası iyileşiyor bu hedeflenen gizli operasyonlarda da meydana gelir. Bana olan şey, ritüel sihir yoluyla kurulduktan ve saldırıya uğradıktan birkaç yıl sonra, daha önce gerçekleştirilen tüm karanlık sanat manipülasyonunun, kendiliğinden oluşan bir doğaüstü olayda görülmemiş yollarla beynimden çıkarılmasıdır. Bu daha sonra bir kafa olarak da yorumlanabilen zihnimi sıfırlar, başka bir deyişle, kurulmadan önce ne olduğuna göre. Bu, Vahiy Kitabı’nın dediği gibi iyileşen bir ‘baş yarası’ gösteriyor mu?

Eğer öyleyse, bu, bazı gizli grupların yukarıda belirtilen bu gizli sanat ve bilimleri kullanarak bir Deccal figürünü fiziksel tezahür ettirmeye çalıştığı inancını verir. Şahsen bunu çok endişelendiriyorum.

Ve henüz bahsetmediğim son bir şey, yukarıdakilerin hepsi tamamen internet ve e-posta kullanılarak yapıldı. Bu, tüm uluslardaki insanların bu gizli manipülasyon suçlarında oluşturulacak eşit adaylar olduğu anlamına gelir. Tüm bu bilgileri web sitemde ücretsiz olarak erişilebilir hale getirdim www.darkartscriminals.comböylece herkes bunun nasıl yapıldığını anlayabilir ve kendini buna göre koruyabilir. Bu özellikle komplo dünyasıyla ilgilenenler için geçerlidir, çünkü bunlar hedeflenen birincil insanlardır.

Sizce burada neler olabilir? Bazı gizli emirler, düzenli erkekleri Deccal tipi bir figürde yapay olarak yapılandırarak ‘Bitiş Saatleri’ senaryosunu getirmeye çalışıyor, bu yüzden İncil’deki kehanet yerine getirilebilir mi?

Her şey planlanmış mı ve Vahiy Kitabı takip edilecek bir senaryodan başka bir şey değil, böylece kıyamet senaryosunu fiziksel tezahür ettirmek için gizli uygulamalar kullanılıyor mu?

Eğer olan bu ise, bu nasıl durdurulabilir? Önlenebilir mi? Dünyanın sonunu getirecek gizli bir komplo var mı?

TL / DR – Gizli bir toplum beni sofistike bir gizli operasyonda hedef aldı ve Vahiy Kitabından Deccal olmaya ve bir ‘Ahir Zaman’ yaratmamı sağlamak için ritüel büyü ve şeytani bir varlığın çağrışımı dahil olmak üzere çeşitli karanlık sanatlar büyü teknikleri kullandı. kıyamet senaryosu.

“Gizli bir toplum, Vahiy Kitabından Deccal’e mühendislik yapmaya çalıştı.” için 32 yanıt

Gaziantep merkezden ben banu. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-04-2020 00:13:49

Antalya merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-04-2020 03:16:33

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 04-04-2020 20:59:02

Van merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-04-2020 22:07:59

Karabük merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2020 22:47:54

Mersin merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-04-2020 02:44:24

Bursa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2020 04:02:39

Ankara merkezden ben doruk. Slm siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 18:26:29

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 29-04-2020 21:42:48

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 23:29:59

Tunceli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 04:16:00

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-05-2020 12:08:54

Kocaeli merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 11-05-2020 08:56:49

Mersin merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 16:07:23

Bilecik merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-05-2020 17:01:25

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 08:53:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir