İçinde bölüm alıntıları (altıncı bölüm).

DNA’nın tahrif edilmesinden ve genom dizilemesinden bahsediliyor.

Hiç kimsenin, değiştirilip değiştirilmediğini bilmek için genomunu gerçekten sıralamadığı gerçeğinden bahsediliyor.

Hükümetin, çiçek aşısına ‘DNA’yı kurcalaması’ için bir şeyler eklemesinden söz ediliyor – bu, ‘o kadar uzak olmayan ve kabul edilen bilim alanı içinde’ (10:30) olarak tanımlanan bir eylem.

Sonuçları?

“Hiç hayal etmediğimiz bir ölçek.

Hızla küreselleşen bir kapsam. “

“Büyük bir bulaşıcılık mı?”

“Tek bir bulaşma değil, çeşitli bulaşmalar.

Grip seni öldürmezse başka bir şey öldürür. “

“Bunu HIV olmadan hızlı hareket eden bir AIDS olarak tanımlıyorsunuz.”

“Bağışıklık sistemlerimiz, tüm genomlarımıza yapılan aynı müdahaleyle yok edildi.”

“İlk vurulan kim olacak?”

“En çok güvendiğimiz insanlar. Polis. Sağlık çalışanları.”

Ardından iki (FBI) izleyen bir etkileşim:

“Bu mantıklı mı?”

“Hepsi çok makul.”

Şimdi, diyorum ki bu X Dosyaları ve bu aşıdaki ‘bir şey’ yabancı DNA, bu yüzden elbette şimdiye kadar sadece onunla ilgilenmemiz bekleniyor (ayrıca ‘gülün’ demiş olabilirim ama bu bir komplo subayı ve izleyicilerime hakaret etme riskini alıyorum).

Ama sonra gerçeği gözümün önünde saklamanın mümkün olmadığını fark ettim. Beni düşündürdü, işte buradayım.

(Sadece önemli olması durumunda – grip aşısı oldum (ergo, ‘anti-vax’ değil) ama Covid aşısı olmadı. Çoğunlukla bilinmeyen yan etkiler nedeniyle)

Düşünceler?

16 Comments

1. Trabzon merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-04-2021 18:26:54

2. Bu konu : ” Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 117

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

4. Eskişehir merkezden ben banu. Mrb paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım 22-04-2021 12:44:27

5. Bu konu : ” Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 335

6. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm ” çok güzel. Slm web siteniz cidden mükemmel, saolun , gaye – 372

8. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

9. Eskişehir dan kimler var. Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm . Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , doruk – 336

10. Kars dan kimler var. Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 445

11. Van dan kimler var. Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm . Selam siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 93

12. Çanakkale dan kimler var. Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 486

13. Bu konu : ” Gizli Dosyaları kim gördü? Özellikle aşının olduğu sezon on bölüm ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 464

14. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link