Gizli El diyaloğu?

Bunu bir saat önce keşfettim. Şu anki görüş nedir, bs’yi çok fazla değil diye çağırmam gerekir, ancak yazı stillerinin metnin ilerleyen kısımlarında karakterden koptuğunu gördüğümü düşündüm, ancak bir aldatmaca ise biraz etkileyici olduğunu itiraf etmeliyim. Doğru olabilir ama aynı zamanda bir aldatmaca da olabilir, ne düşünüyorsun?

Ayrıca başlangıçta belki altıda birini okudum, sonra birkaç parçasını daha aşağıya kaydırdım.

Gönderen … Ram_1979
[comments]

“Gizli El diyaloğu?” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Gizli El diyaloğu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 326

2. Ankara merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sağolun 20-01-2021 12:10:43

3. Bu konu : ” Gizli El diyaloğu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 97

4. İzmir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 07:27:40

5. İzmir dan kimler var. Gizli El diyaloğu? . Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 3

6. Bu konu : ” Gizli El diyaloğu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , ali – 221

7. Bu konu : ” Gizli El diyaloğu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 409

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link