gizli gerçeklik

Görünüşte sezgisel olmayan ve mantıksız bir şekilde kontrol eden, ancak gerçekten kazıp baktığınızda gözlemlenebilir olan, elle tutulur ama tanımlanamayan bir güç gibi hissettiriyor mu? Neredeyse “deliliğe” veya “mantıksızlığa” ne kadar yaklaşırsanız, doğası gereği anlamaktan kaçınan derin bir gerçeği anlamaya o kadar yaklaşırsınız. her şey birbirine bağlıdır ve her şeyin bir nedeni ve etkisi vardır, bu yüzden ifade etmeye çalıştığım soru, gelgiti ve akışı kontrol eden nedir ve anlayış alanında bir güç olması mümkün mü, ancak bilerek veya bilmeyerek anlayanlar? ….. fikri kelimelere nasıl dökeceğimi bilmiyordum ama bir şans vereceğimi ve birinin içgörüsü olup olmadığını görmeyi düşündüm.

… c00100 tarafından gönderildi
[comments]

“gizli gerçeklik” üzerine 23 yorum

1. Isparta merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-09-2020 15:34:59

2. Mardin merkezden ben Emine. Slm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-09-2020 20:29:41

3. Kocaeli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:50:33

4. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, şukuladım 07-10-2020 11:48:20

5. Bu konu : ” gizli gerçeklik ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki iyi, şukuladım , ali – 292

Yorum yapın