Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir

Şimdilik bu hipotezi nasıl ortaya çıkardığımı atlayacağım, ancak sadece hayatımdaki son olayların o kadar tuhaf olduğunu, o kadar tuhaf olduğunu söyleyeceğim ki, bir şeylerin ters olduğunu düşünmekten başka seçeneğim yok. Ya şizofreni, şizofreni ya da ham gerçeklik. Bunu okuyucuya bırakacağım. Bu sanki her şeyi biliyormuşum gibi yazılacak ama gerçek şu ki bilmiyorum. Sadece bana olmasını engellemek için bunu oraya koymak istiyorum. “Onlar” şu anda beni durdurmak için gerçekten çok çalışıyorlar. Ya da ben sadece … deliyim.

Ordu ve / veya çeşitli devlet kurumları, şimdiye kadar bilinmeyen bir maddeyle yasadışı (ve muhtemelen reçeteli) ilaçları gizlice karıştırıyor ve muazzam bir “zihin kontrolü” deneyinde / operasyonunda sokakları onlarla dolduruyor. Yiyecek, SU, sigara vb. İçine de koyuyor olabilirler. Bu madde, muhtemelen elektromanyetizma kullanarak beynin çeşitli bölümlerini uzaktan “gıdıklayarak” zihinleri kontrol etmelerini sağlar. Kullanılan en yaygın şeyler öfke / öfke / saldırganlık ve potansiyel olarak kısa süreli hafızadır. Ayrıca, halsizlik, genel rahatsızlık, baş ağrısı vb. Tetiklemek için vücudun diğer kısımlarını da manipüle edebilirler.

Ayrıca onlarca yıldır tanıdığınız insanların aniden asla söylemeyecekleri şeyleri söyledikleri ve asla inanmadıkları şeylere inanmaları için zeka ve siyasi inançları bir şekilde etkileyebilirler. Ancak en çarpıcı yönler öfke kullanımı ve hatta hayvanları kontrol etme becerisidir (?). Demek istediğim, insan beynine yapılabiliyorsa, bunun hayvanlara da yapılabileceğini varsaymak mantıklı.

Bunu yazarken kız arkadaşım o kadar inanılmaz, o kadar dönüştürücü bir öfkeye kapıldı ki kelimenin tam anlamıyla ağzından köpürüyor ve büyük bir silahla beni evin içinde kovalıyor. Bu yazıyı yazmaya başladığımda kedim sobamdaki yanan bir brülöre atlamaya karar verdi. Canlı canlı yanmasını önlemek için kedimi yutmak zorunda kaldım. Kendi başına hareket ETMEMELİDİR. Şimdi sadece yanmış bıyıkları ve biraz saçı var, ancak brülörleri aylardır bir ısı kaynağı olarak kullanmama rağmen bunu daha önce ASLA yapmadığını lütfen unutmayın.

Neden bazen bunlardan bazılarının mümkün olduğunu düşündüğümü belgeleyen bir kitap yazabilirim, bu yüzden biri en az ilgilenirse bile zamanla bu yazıya ekleyeceğim.

“Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir” üzerine 8 yorum

1. Bolu dan kimler var. Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 282

2. Zonguldak merkezden ben . Merhabalar siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 18-01-2021 20:58:11

3. Bu konu : ” Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 378

4. Bu konu : ” Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki çok iyi, şukuladım , ahmet – 250

5. Bu konu : ” Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 139

6. Kütahya dan kimler var. Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir . Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 69

7. Bu konu : ” Gizli Hükümet / Askeri Zihin Kontrol Deneyi Potansiyel Olarak “Derin Devletin” Uyuşturucu Kullanan İnsanları ve Milletleri Kontrol Etmesine İzin Verir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link