Bunu, gruplarından çılgınca uzaklaşırken yazmak. Fazla zamanım yok. Doğu Los Angeles’tayım ve hooglarını bile temizlemeyen hasta ve kaçakların arasından kaçıyorum. Günlerce yanıltabilecek iltihaplı whookysack’imi yazdıktan sonra beni işe almak istediler.

Author

12 Comments

1. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım

2. Erzincan dan kimler var. Gizli kaçık çuval organizasyonu . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 398

3. Bu konu : ” Gizli kaçık çuval organizasyonu ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 468

4. Bu konu : ” Gizli kaçık çuval organizasyonu ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle çok güzel, saolun , – 232

5. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, saolun

7. Bu konu : ” Gizli kaçık çuval organizasyonu ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , ahmet – 73

8. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-03-2021 16:08:14

9. Bu konu : ” Gizli kaçık çuval organizasyonu ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , memo – 481

10. Rize merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız inanki güzel, şukuladım 16-04-2021 19:06:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link