Gönderileriniz, ödün vermenin neredeyse imkansız olacağı belirli bir puana ayarlanabilir.

Bunu geçim kaynağımı ve dolayısıyla hayatımı tehdit eden bir saldırı olarak alıyorum. Reddit’in bu tür girişimlerde suç ortağı olduğu ilk sefer olmayacak. Bu sefer kişisel.

Author

9 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Gizli kullanıcı etiketleri, gönderileriniz ve yorumlarınız için puanları düzeltmenize izin verir . Mrb web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 92

2. Bu konu : ” Gizli kullanıcı etiketleri, gönderileriniz ve yorumlarınız için puanları düzeltmenize izin verir ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 134

3. Karabük merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler 29-03-2021 12:48:13

4. Gümüşhane dan kimler var. Gizli kullanıcı etiketleri, gönderileriniz ve yorumlarınız için puanları düzeltmenize izin verir . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 187

5. Yozgat dan kimler var. Gizli kullanıcı etiketleri, gönderileriniz ve yorumlarınız için puanları düzeltmenize izin verir . Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 438

6. Batman dan kimler var. Gizli kullanıcı etiketleri, gönderileriniz ve yorumlarınız için puanları düzeltmenize izin verir . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 268

7. Bu konu : ” Gizli kullanıcı etiketleri, gönderileriniz ve yorumlarınız için puanları düzeltmenize izin verir ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 442

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link