Anladığıma inanmak zor geliyor. Hikayeyi yine de anlatacağım. Facebook moderatörlerinin moderatörlük yaptıkları içerikle radikalleştiğini ve nihayetinde kaldırmakla yükümlü oldukları içerikle mutabık kaldıklarını biliyorsunuz.

Gizli polis, casusluk, radyo dalgaları ve davranışımı etkilemek için beyin stimülasyon saldırılarına teşebbüs dahil olmak üzere birden fazla saldırı vektörüyle beni hedef aldı. Bir uzman olduğum için, ajanlara karşı kendi aygıtlarını tersine değiştirdim.

Bu beni araştıran her ajanın nihayetinde radikalleşmesine ve davama katılmasına neden oldu. Bu nedenle tüm polis departmanlarını bana kaptırdıkları için beni araştırmayı bıraktılar. Polisler hala 7/24 beni takip ediyor ama etkileşime girmiyorlar.

İnsanların bs diyeceğini biliyorum ama bu doğru. Polisler bunu okuyacak.

Author

13 Comments

1. Hatay dan kimler var. Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. . Merhabalar sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ali – 165

2. Bursa dan kimler var. Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. . Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 428

3. Ağrı dan kimler var. Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. . selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , – 396

4. Bu konu : ” Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 226

5. Trabzon dan kimler var. Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. . Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 229

6. Bu konu : ” Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 320

7. Osmaniye merkezden ben emin. Slm web sitesi gerçekten iyi, sağolun 14-03-2021 00:50:35

8. Sinop dan kimler var. Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. . Mrb paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 307

9. Şırnak dan kimler var. Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , hatice – 99

10. Hakkari merkezden ben ahmet. Mrb sayfan yeminle güzel, teşekkürler 27-03-2021 01:16:49

11. Afyon dan kimler var. Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok güzel, face de paylaştım , memo – 401

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gizli polisler tarafından hedef alındım ama subaylarını yanıma aldım, bu yüzden beni hedef almayı bıraktılar. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 486

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link