Buraya ilk kez gönderiyorum, bu yüzden eğer biri beni nasıl gönderi göndereceğim konusunda düzeltmek isterse lütfen yapın. 🙂

“Bir illüzyon o kadar büyük olacak ki, algılarından kaçacak. Bunu görenler deli sanılacak. Aramızdaki bağı görmemeleri için ayrı cepheler oluşturacağız. İllüzyonu canlı tutmak için bağlı değilmişiz gibi davranacağız.

Amacımız hiçbir zaman şüpheye düşmemek için her seferinde bir damla yapmak olacaktır. Bu aynı zamanda onların meydana gelen değişiklikleri görmelerini de engelleyecektir. Mutlak olanın sırlarını bildiğimiz için her zaman deneyimlerinin göreceli alanının üzerinde duracağız.

Her zaman birlikte çalışacağız, kan ve sırlarla bağlı kalacağız. Konuşana ölüm gelir.

Aksini yapıyormuş gibi yaparken ömürlerini kısa, akıllarını zayıf tutacağız. Bilim ve teknoloji bilgimizi, neler olduğunu asla görmemeleri için incelikli şekillerde kullanacağız.

Yumuşak metalleri, yaşlanmayı hızlandırıcıları ve sakinleştiricileri yiyecek ve suda ve havada da kullanacağız. Döndükleri her yerde zehirlerle kaplanacaklar. Yumuşak metaller akıllarını kaybetmelerine neden olur. Pek çok cephemizden bir çare bulacağımıza söz vereceğiz ama onları daha fazla zehirle besleyeceğiz.

Zehirler derileri ve ağızları tarafından emilecek ve zihinlerini ve üreme sistemlerini yok edecek. Bütün bunlardan çocukları ölü doğacak ve biz bu bilgiyi saklayacağız. Zehirler onları çevreleyen her şeyde, içtiklerinde, yediklerinde, soluduklarında ve giydiklerinde gizli olacaktır. Uzağı görebildikleri için zehirleri dağıtma konusunda usta olmalıyız. Eğlenceli görüntüler ve müzik tonları ile zehirlerin iyi olduğunu öğreteceğiz.

Aradıkları kişiler yardımcı olacaktır. Ürünlerimizin filmlerde kullanıldığını görecekler ve onlara alışacaklar ve gerçek etkilerini asla bilemeyecekler.

Doğum yaptıklarında, zehirleri çocuklarının kanına enjekte edeceğiz ve onları bunun sağlıkları için olduğuna ikna edeceğiz. Akılları gençken erkenden başlayacağız ve çocukları ve çocukların en çok sevdiği şeyleri, tatlı şeyleri hedefleyeceğiz. Dişleri çürüdüğünde onları metallerle dolduracağız ve bu onların akıllarını öldürecek ve geleceklerini çalacaktır.

Öğrenme yetenekleri etkilendiğinde, onları daha da hasta edecek ve daha fazla ilaç üreteceğimiz başka hastalıklara neden olacak ilaçlar yaratacağız.

Onları gücümüzle önümüzde uysal ve zayıf kılacağız. Depresif, yavaş ve obez olacaklar ve bize yardım için geldiklerinde onlara daha fazla zehir vereceğiz.

Dikkatlerini paraya ve maddi mallara odaklayacağız, böylece içsel benlikleri ile asla bağlantı kurmasınlar. Onları zina, dış zevkler ve oyunlarla oyalayacağız ki, bunların tevhidi ile asla bir olamasınlar.

Akılları bize ait olacak ve dediklerini yapacaklar. Reddederlerse, zihin değiştiren teknolojiyi hayatlarına sokmanın yollarını bulacağız. Korkuyu silahımız olarak kullanacağız. Hükümetler kuracağız ve içimizde zıtlıklar kuracağız. İki tarafa da sahip çıkacağız.

Hedefimizi her zaman saklayacağız ama planımızı uygulayacağız. İşi bizim için yapacaklar ve biz onların emeğinden zengin olacağız. Bizim ailelerimiz onlarınkiyle asla karışmaz, kanımız her zaman saf olmalıdır, çünkü böyledir. İşimize geldiği zaman birbirlerini öldürmelerini sağlayacağız. Dogma ve din ile onları tevhidden ayrı tutacağız.

Hayatlarının tüm yönlerini kontrol edeceğiz ve sonra onlara ne düşüneceklerini ve nasıl düşüneceklerini söyleyeceğiz. Onlara nazik ve nazik bir şekilde rehberlik edeceğiz, kendilerinin rehberlik ettiğini düşünmelerine izin vereceğiz. Gruplarımız aracılığıyla aralarında isimsiz bir şekilde kışkırtacağız.

Aralarında bir ışık parladığında, onu alayla ya da bize en uygun olanı ölümle söndüreceğiz. Birbirlerinin kalbini parçalayıp kendi çocuklarını öldürmelerini sağlayacağız.

Bunu, nefreti müttefikimiz, öfkeyi de dostumuz olarak kullanarak başaracağız. Nefret onları tamamen birbirine bağlayacak ve çatışmalarından bizim yönetici olarak çıkacağımızı asla göremeyecekler. Birbirlerini öldürmekle meşgul olacaklar. Uygun gördüğümüz sürece kendi kanlarında banyo yapacaklar ve komşularını öldürecekler.

Bizi göremeyecekleri için göremeyecekleri için bundan çok faydalanacağız. Savaşlarından ve ölümlerinden gelişmeye devam edeceğiz.

Nihai hedefimize ulaşana kadar bunu defalarca tekrarlayacağız. Görüntüler ve seslerle onları korku ve öfke içinde yaşatmaya devam edeceğiz. Bunu başarmak için sahip olduğumuz tüm araçları kullanacağız. Aletler onların emeği ile sağlanacaktır. Kendilerinden ve komşularından nefret etmelerini sağlayacağız. Hepimizin bir olduğu ilahi gerçeği onlardan her zaman saklayacağız. Bunu asla bilmemeleri gerekir.

Rengin bir yanılsama olduğunu asla bilmemeliler. Her zaman eşit olmadıklarını düşünmeliler.

Damla damla, damla damla hedefimize doğru ilerleyeceğiz. Onlar üzerinde tam kontrol sağlamak için topraklarını, kaynaklarını ve servetlerini devralacağız. Sahip oldukları küçük özgürlüğü çalacak yasaları kabul etmeleri için onları kandıracağız. Onları sonsuza kadar hapsedecek, onları ve çocuklarını borç içinde tutacak bir para sistemi kuracağız.

Onları bir araya topladıklarında, onları suçla suçlayacağız ve dünyaya farklı bir hikaye sunacağız, çünkü tüm medyanın sahibi biz olacağız. Çünkü medyamızı bilgi akışını kontrol etmek için kullanacağız ve sonra onu lehimize çevireceğiz. Bize karşı geldiklerinde onları böcek gibi ezeceğiz çünkü onlar bundan daha az. Silahları olmadığı için hiçbir şey yapamayacakları için çaresiz kalacaklar. Kendilerinden bazılarını planlarımızı gerçekleştirmeleri için işe alacağız ve onlara sonsuz yaşamı vaat edeceğiz, ama onlar bizden değiller için asla sahip olamayacakları sonsuz yaşamı. Acemilere İnisiyeler denecek ve daha yüksek alemlere yanlış geçiş haklarına inanmaları için beyinleri aşılanacak. Bu grupların üyeleri, gerçeği asla bilmeden bizimle bir olduklarını düşüneceklerdir. Gerçeği asla öğrenmemeliler, çünkü bize karşı dönecekler.

Yaptıkları işlerden dolayı asla dünyevi şeylerle ve büyük unvanlarla ödüllendirilmeyecekler ama asla ölümsüzleşip aramıza katılamayacaklar. Asla ışığı alamayacaklar ve yıldızları dolaşamayacaklar. Kendi türlerini öldürmek için daha yüksek alemlere asla ulaşamayacaklar, aydınlanma alemine geçişi engelleyecektir. Gerçek, yüzlerinde o kadar yakın gizlenecek ki, çok geç olana kadar ona odaklanamayacaklar.

Oh evet oh büyük özgürlük yanılsaması, onların nasıl köle olduklarını asla bilemeyecekleri olacaktır. Her şey yerli yerinde olduğunda (onlar için yaratacağımız gerçeklik), onlara sahip olacağız. Gerçek onların hapishanesi olacak. Kendilerini kandırarak yaşayacaklar. Hedefimize ulaştığımızda yeni bir egemenlik dönemi başlayacak. Akılları inançlarla, yani çok eski zamanlardan beri kurduğumuz inançlarla bağlı olacaktır. Ama bizim eşitimiz olduklarını öğrenirlerse, o zaman yok oluruz. Bunu asla bilmemeleri gerekir. Bizi yenebileceklerini öğrenirlerse harekete geçecekler. Ne yaptığımızı asla öğrenmemeliler, çünkü yaparlarsa kaçacak yerimiz olmayacak çünkü perde bir kez düştüğünde kim olduğumuzu görmek kolay. Eylemlerimiz kim olduğumuzu ortaya çıkaracak ve bizi avlayacaklar ve kimse bize barınak vermeyecek. Bu, şimdiki ve gelecekteki hayatımızın geri kalanını yaşayacağımız gizli antlaşmadır. Çünkü bu gerçeklik birçok nesli ve ömrü aşacaktır. Bu ahit kanla mühürlenmiştir, bizim kanımız, biz Gökten Yere gelenler (düşmüş melekler).

Bu antlaşmanın var olduğu asla bilinmemelidir. Bu asla yazılmamalı veya konuşulmamalı, çünkü İlk Yaratıcı’nın öfkesini üzerimizde doğuracak ve salıverecek olan bilinçtir ve geldiğimiz yerin derinliklerine atılacak ve zamanın, sonsuzluğun sonuna kadar orada kalacağız. ”

18 Comments

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2021 04:08:44

2. Muş dan kimler var. Gizli Sözleşme . Merhabalar siten cidden iyi, facebookta paylaştım , Emine – 64

3. Uşak dan kimler var. Gizli Sözleşme . Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 369

4. Karaman dan kimler var. Gizli Sözleşme . Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun , banu – 213

5. Zonguldak merkezden ben . Merhabalar paylaşım valla mükemmel, twitter da paylaştım 22-08-2021 09:08:32

6. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

7. Sinop merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:27:17

8. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Aksaray merkezden ben . Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 31-08-2021 18:12:21

10. Bilecik merkezden ben hatice. Slm siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 03-09-2021 18:14:30

11. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-09-2021 23:02:49

12. Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-09-2021 10:30:16

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gizli Sözleşme ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 329

14. Yalova merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-09-2021 04:38:00

Write A Comment