Bazı insanlar için perdenin arkasındaki aşağılık oyuncular fikrini kabul etmek zordur. Ve bu görünmeyen güçler önemsiz veya şeytani ise daha da zor. Ve bağlantılı soru şudur: zengin ve güçlüler neden bu kadar çok ahlaksızlar, çürük ritüellerini uyguluyorlar vb. Nasıl olur da insanlığın en kötüsü varlıklı ailelerin bu yüzde birinde yoğunlaşabilir?

İşte bunu anlamanın bir yolu.

Gizli terimlerle ifade etmek gerekirse, herhangi bir kuvvet bir araca veya çalıştırdığı vericiye ihtiyaç duyar. İyiliksever doğanın güçleri olduğu kadar kötü olanları da vardır. Her iki yöne giden, yukarı ve aşağı giden bir merdiven olarak düşünün. Bu fikirler popüler kültürde bu kadar karikatürize edildiğinden, kullanışlı terimleri “açık” ve “karanlık” olarak kullanabiliriz.

Evrime karşı çalışan karanlık taraf daha düşük titreşim seviyesinde çalışır. Karanlık tarafa bağlanmak için, olumsuz programlamayla rezonansa girebilmesi için kişinin titreşimlerini yeterince düşürmesi gerekir. Başka bir deyişle, karanlık tarafın dünyada hareket edebilmesi için oyunculara ihtiyacı var. Çoğu insan ölçeğin ortasında bir yere düşer. Kötü güç onlarla çalışamaz. Ama eğer birini alır ve ona en korkunç suçları işlemesini sağlarsanız, kötülüğün kendisi için, kötülük için bir “kap” yaratmış olursunuz. Dolayısıyla bu ritüeller, çocuk fedakarlıkları, bizim için hiçbir anlam ifade etmeyen saf şiddet. Ruhsal alemin karanlık, şeytani güçleri, bu dünyadaki gündemlerini zorlamak için acemilere ihtiyaç duyar. Ve bunun için, bazı insanları kenara itiyorlar, bu hayvan alemlerine ve ritüellerine katılmalarını sağlıyorlar, böylece titreşimleri kötülüğün amacına hizmet edecek kadar düşürülmüş oluyor. Karanlık taraf dünyayı böyle kontrol ediyor.

Yani kötü şeyler yapanlar elitlerin kendileri değil. Kötü insanları hedefleri için tımar etmek kötüdür. Elit kulüpler ve gizli topluluklar, ruhani kökenlerin laboratuarlarıdır. Ve bu arada, aynı ilke, kontrolün zıttı olan ışık hiyerarşisi için de geçerli.

Author

26 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , – 411

2. Bu konu : ” Gizli toplulukların arkasındaki sebep ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 274

3. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler

4. selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

5. Sakarya merkezden ben . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler 21-04-2021 17:59:00

6. Merhabalar sayfa yeminle güzel, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Gizli toplulukların arkasındaki sebep ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 134

8. Şırnak dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Merhaba web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 135

9. Hakkari dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , hatice – 468

10. Bolu dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Merhaba sayfa harbiden iyi, face de paylaştım , memo – 234

11. Antalya dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Merhabalar sayfa vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 317

12. Merhaba herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

13. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 21

14. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, teraziye tıkladım

15. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Konya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım 21-06-2021 16:51:49

18. Elazığ dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Merhaba siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 121

19. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” Gizli toplulukların arkasındaki sebep ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , – 482

21. Denizli dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 492

22. Bu konu : ” Gizli toplulukların arkasındaki sebep ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 369

23. Burdur merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2021 11:14:02

24. Mersin dan kimler var. Gizli toplulukların arkasındaki sebep . Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 127

25. Bu konu : ” Gizli toplulukların arkasındaki sebep ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, saolun , memo – 443

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link