JFK’nin komünizmin Leninizme ve diğer şiddetli putperestliklere nasıl yol açtığını ve aynı zamanda gizli ve altüst edilmiş toplumların tehlikelerini tartışan konuşması.

https://youtu.be/zdMbmdFOvTs

Eisenhower’ın Askeri Sanayi Kompleksi ile ilgili Emeklilik Konuşması da harika

https://youtu.be/SEGpTu8sVKI

Author

63 Comments

1. Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz inanılmaz mükemmel, saolun 09-08-2020 11:39:17

2. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, face de paylaştım

3. Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bursa merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, şukuladım 12-08-2020 01:25:52

5. Denizli merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inanılmaz güzel, teşekkürler 12-08-2020 03:13:50

6. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 20-08-2020 11:45:03

7. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-08-2020 19:55:49

8. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:55:40

9. Sivas merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 13:12:58

10. Gümüşhane merkezden ben ziya. Mrb web sitesi cidden iyi, teşekkürler 01-09-2020 16:07:40

11. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun 05-09-2020 20:08:44

12. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Rize merkezden ben doruk. Selam sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 09-09-2020 07:53:05

14. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler

15. Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

16. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

17. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, şukuladım

18. Merhabalar sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

19. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

20. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun

21. Karabük dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . Selamlar paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım , Hasan – 20

22. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

23. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun 23-11-2020 22:49:31

24. Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

25. Samsun merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler 30-11-2020 18:10:24

26. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 342

27. Trabzon dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 29

28. Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 15-12-2020 22:48:33

29. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler

30. Karabük merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-12-2020 11:45:48

31. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 21-12-2020 04:03:12

32. Mrb web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

34. Mardin dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . Merhaba siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 448

35. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 396

36. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

37. Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 379

39. Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

40. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler 14-01-2021 19:13:07

41. Kayseri dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 107

42. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki çok iyi, tebrikler , ziya – 263

43. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 403

44. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Bilecik dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 82

46. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım

47. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , Emine – 257

48. Edirne merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-02-2021 12:23:03

49. Erzurum dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 55

50. Ağrı merkezden ben . Selam sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-03-2021 00:07:37

51. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ali – 204

52. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 05-03-2021 02:35:30

53. Konya dan kimler var. Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? . Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 137

54. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, sağolun , ali – 262

55. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 370

56. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 60

57. Osmaniye merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım 18-04-2021 08:38:10

58. Bu konu : ” Gizli Topluluklarla ilgili favori konuşmalarınız / alıntılarınız nelerdir? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 404

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link