Kategoriler
Genel

Gizli toplumda KKK

Konu hakkında konuşmadan önce, bahsi geçen tüm bilgiler o şeytani grupla bir süre çalıştığım bir deneyim. Kara büyünün güçlü bir şekilde uygulandığı kontrol bölümünde en hassas locadaydım ve bundan sorumlu organizatörler, altmışlı yaşlarda üyeler ve yaşları arasında büyük bir değere sahip olan Orta Doğu etnik köken Yahudileriydi. İlk başta, böyle kötü hasta şeyler yaptıklarını bilmiyordum.

Kendimi öğrenip onaylayana kadar büyüye ve büyücülüğe bile inanmadım. Korkmaya başladım ve beni KKK üyeleri ve polis memurlarıyla tehdit ettikten sonra o köyden kaçmayı düşünmeye başladım. Karakol beni departmana davet etti ve ben gitmedim ve bir adam bile kendini sosyal doktor olarak tanıttı ve o ofisine davet etti o gün gitmedim sonra bana kızdı ve çalıştığını açıkladı Ulusal Güvenlik’te KKK’nın bu organizasyona girdiğini ve misyonlarının hain üyelerini tehdit etmek olduğunu öğrendim. O köydeki polisin% 90’ı Bu toplumda üyeler o örgütte güçlü bir etkiye sahipler. Onlara Amerikan IŞİD diyebilirsiniz.

“Gizli toplumda KKK” için 10 yanıt

Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-07-2020 15:51:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir