Gizli toplumda KKK

Konu hakkında konuşmadan önce, bahsi geçen tüm bilgiler o şeytani grupla bir süre çalıştığım bir deneyim. Kara büyünün güçlü bir şekilde uygulandığı kontrol bölümünde en hassas locadaydım ve bundan sorumlu organizatörler, altmışlı yaşlarda üyeler ve yaşları arasında büyük bir değere sahip olan Orta Doğu etnik köken Yahudileriydi. İlk başta, böyle kötü hasta şeyler yaptıklarını bilmiyordum.

Kendimi öğrenip onaylayana kadar büyüye ve büyücülüğe bile inanmadım. Korkmaya başladım ve beni KKK üyeleri ve polis memurlarıyla tehdit ettikten sonra o köyden kaçmayı düşünmeye başladım. Karakol beni departmana davet etti ve ben gitmedim ve bir adam bile kendini sosyal doktor olarak tanıttı ve o ofisine davet etti o gün gitmedim sonra bana kızdı ve çalıştığını açıkladı Ulusal Güvenlik’te KKK’nın bu organizasyona girdiğini ve misyonlarının hain üyelerini tehdit etmek olduğunu öğrendim. O köydeki polisin% 90’ı Bu toplumda üyeler o örgütte güçlü bir etkiye sahipler. Onlara Amerikan IŞİD diyebilirsiniz.

“Gizli toplumda KKK” üzerine 28 yorum

1. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-07-2020 15:51:06

2. Kayseri merkezden ben gaye. Selam web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 20:56:43

3. Bursa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım 26-09-2020 10:36:29

4. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 10:46:11

5. Ordu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 07-10-2020 16:34:36

6. Bu konu : ” Gizli toplumda KKK ” çok güzel. Merhaba siten harbiden güzel, face de paylaştım , Aylin – 168

7. Artvin merkezden ben mehmet. Selam sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 06:00:37

8. Bursa dan kimler var. Gizli toplumda KKK . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 376

Yorum yapın