12 Eylül’den itibaren uygulanacak olan yaklaşan değişikliklerle ilgili bir seferlik mesajım var.

Ancak mesaj kasıtlı olarak yanlış yönlendirmek için kısa görünüyor. Yeni politikalara bağlantılar vardı, ancak değişikliklerin nerede yapıldığını ve tam olarak ne olduklarını gösterecek bir “fark” yoktu.

Yeni “Sırlar Yasası” ile kullanılmak üzere tasarlanmış, hedeflenmiş bir şey gibi kokuyor… Bu konuda daha fazla bilgisi olan var mı?

Author

77 Comments

1. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 294

2. Aksaray merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-08-2021 08:34:24

3. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, saolun , Aylin – 337

4. Bolu dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 118

5. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 7

6. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-08-2021 09:06:23

7. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. Erzurum dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 361

9. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 86

10. Eskişehir dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Slm sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 177

11. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

12. Bilecik dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 241

13. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-08-2021 00:06:33

14. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 117

15. Tokat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-08-2021 10:49:37

16. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 421

17. Kırıkkale dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Mrb paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 467

18. Merhabalar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 212

20. Gümüşhane dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Merhabalar web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , – 377

21. Eskişehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-08-2021 11:10:55

22. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 163

25. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ziya – 290

26. Sivas merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler 14-08-2021 19:32:20

27. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 210

28. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-08-2021 20:40:11

29. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 375

30. Karaman merkezden ben Emine. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-08-2021 20:44:26

31. Ordu dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . selam arkadaşlar web siten inan ki güzel, saolun , Aylin – 12

32. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler , memo – 381

33. Zonguldak dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 205

34. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 15-08-2021 07:06:49

35. Kocaeli merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-08-2021 07:15:30

36. Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 07:15:50

37. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 167

38. Muş dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Mrb sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 428

39. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 61

40. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, saolun

41. Selamlar web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

42. Tekirdağ dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Slm sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 338

43. İzmir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 09:56:09

44. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 95

45. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ali – 150

46. Balıkesir merkezden ben . Slm paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun 15-08-2021 12:11:47

47. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 35

48. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . selamun aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 60

49. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 360

50. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

51. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler , doruk – 442

52. Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım

53. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım

54. Selam sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

55. Manisa merkezden ben gaye. Slm siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 16-08-2021 09:12:55

56. Kars dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 456

57. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 150

58. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 229

59. Çorum dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 199

60. Yalova dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 338

61. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 18-08-2021 03:00:47

62. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 491

63. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 396

64. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

65. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 303

66. Samsun dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selamın aleyküm web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 228

67. Zonguldak dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 461

68. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

69. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 370

70. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler

71. Bartın dan kimler var. Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? . Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım , doruk – 136

72. Bu konu : ” Gizlilik politikaları ve forum kurallarındaki en yeni değişiklikler – bu “Sırlar Yasası” ile mi ilgili? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , gaye – 53

Write A Comment