Bu adamdan ne yapacağımı bilmiyorum. O bir şirket avukatıydı ve başlangıçta Afganistan’ın işgalini destekledi. Snowden ile çalışan gazeteciydi. Bu günlerde bir aykırı gibi görünüyor – yapmayacağını düşündüğünüz pozisyonu alıyor ve sık sık Fox News’da görünüyor.

Author

25 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 441

2. Gaziantep dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 248

3. Şırnak dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, sağolun , Hasan – 232

4. Aksaray dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 336

5. Antalya dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, saolun , ahmet – 383

6. Kütahya dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 371

7. Hakkari dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 59

8. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 16-05-2021 14:46:45

9. Bolu merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, sağolun 17-05-2021 00:08:15

10. Mersin merkezden ben banu. Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, saolun 21-05-2021 16:46:35

11. Denizli merkezden ben ali. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, saolun 22-05-2021 22:18:37

12. Kocaeli dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 252

13. Bolu dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 276

14. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım 24-05-2021 13:16:14

15. Bingöl dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Merhaba web sitesi valla iyi, face de paylaştım , Hasan – 12

16. Bu konu : ” Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun , banu – 329

17. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Muğla merkezden ben . Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-06-2021 22:50:55

19. Kayseri dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım , emin – 493

20. Denizli dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 61

21. Bu konu : ” Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 18

22. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 434

24. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

25. Adıyaman merkezden ben banu. Selam herkese siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 01:32:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link