Bu adamdan ne yapacağımı bilmiyorum. O bir şirket avukatıydı ve başlangıçta Afganistan’ın işgalini destekledi. Snowden ile çalışan gazeteciydi. Bu günlerde bir aykırı gibi görünüyor – yapmayacağını düşündüğünüz pozisyonu alıyor ve sık sık Fox News’da görünüyor.

Author

8 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 441

2. Gaziantep dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 248

3. Şırnak dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, sağolun , Hasan – 232

4. Aksaray dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 336

5. Antalya dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, saolun , ahmet – 383

6. Kütahya dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 371

7. Hakkari dan kimler var. Glenn Greenwald ile anlaşma nedir? Dikkat arayan fahişe? Yasal gazeteci mi? Ücretli ameliyat mı? . Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 59

8. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 16-05-2021 14:46:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link