Kategoriler
Genel

Global olarak uygulanan kitle karantinası çoğu solunum yolu virüsünü ortadan kaldırabilir

Biraz gümüş bir astar, ancak koronavirüs, soğuk algınlığı ve gribe neden olduğu bilinen yaklaşık 200 virüs olduğu düşüncesinin çoğundan daha bulaşıcı olduğundan ve koronavirüsün her kurbanda diğerlerinden daha uzun bir bekleme süresi olduğundan, koronavirüsün durdurulması da insana özgü patojenlerin dolaşımında büyük bir azalmaya yol açacaktır. Bu acı dolu dönem geçtikten sonra insan sağlığında bir canlanma görebiliriz. Sıradan soğuk algınlığına neden olan böcekler zararsız görünebilir, ancak diğer araştırmalar, yaşam boyunca demansı teşvik etmek için toplandıklarını, çünkü menenjite neden olmamalarına rağmen beyni ve beynin nöralliği destekleyen kısımlarını etkilediğini buldu. yenilenme ve hafıza. Muhtemelen yaşam boyunca birkaç bağışıklık zorluğu istiyoruz.

İdeal olarak, bunu malzeme ile planlayacağız, böylece insan etkileşimi iki hafta, belki on yılda veya 50 yılda bir büyük ölçüde azaltılabilir.

“Global olarak uygulanan kitle karantinası çoğu solunum yolu virüsünü ortadan kaldırabilir” için 13 yanıt

Kastamonu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha güzel, tebrikler 13-03-2020 09:11:38

Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 14-03-2020 09:29:06

Hakkari merkezden ben banu. Selam siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-03-2020 18:40:20

Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 18-03-2020 02:52:22

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, tebrikler 19-03-2020 16:12:34

Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım 23-03-2020 23:16:11

Yozgat merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-04-2020 01:49:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir