Bunun hileli olmasının mümkün olduğunu düşünüyorum. Kısa vadede, herkes (ben dahil) bundan kazanç elde edecek olsa da, bunun alt sınıfın bir daha ticaret yapmasını engellemek için yeni düzenlemeler oluşturmak için kullanılacağını düşünüyorum. Neden böyle düşünüyorum? MSM çıkıp ‘Alt sağ’ derken bunu yapıyor ve ‘nefret söylemini’ insanları harekete karşı döndürmek için bir teşvik olarak kullanıyorlar.

Author

22 Comments

1. Sinop dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 436

2. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım

3. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

4. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

5. Yozgat merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 28-01-2021 16:35:28

6. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 248

7. Düzce merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler 29-01-2021 04:04:39

8. Kütahya dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , Aylin – 320

9. Sakarya dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 391

10. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

11. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

12. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 326

14. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 02-03-2021 04:28:26

15. Çorum dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . Slm paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 387

16. Düzce merkezden ben gaye. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 11:47:53

17. Slm web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 399

19. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 341

20. Balıkesir dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . Slm paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 488

21. Ordu dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 129

22. Kars dan kimler var. $ GME artışı, gelecekte büyük düzenlemeler ve bantlar oluşturarak düzenli bireyleri geleceğe yatırım yapmaktan uzaklaştırmaya yardımcı olacak potansiyel bir yanlış bayrak olabilir mi? . Merhabalar sayfa inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , – 156

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link