Yani tüm bu yüksek riskli yatırım fonları her gün milyarlarca dolar kaybediyor. Bu bir insanlara güç hareket. Ama … Kurumsal Amerika direnmedi. Elbette, başlangıçta birkaç iftira makalesi vardı, etrafta ağlayan milyarderlerin bazı memleri vardı, ancak hafta sonu boyunca False Flags ve buna gerçek bir yanıt görmeyi umuyorduk.

Yine de hiçbir şey.

Beni daha da tuhaf bulan şey, her şeyi başlatan NextFuckingLevel’ın nasıl “doxed” olduğu, ancak bunun ötesinde hiçbir şey olmadı. O daha çok internetteki insanların arkada toplanmaları için bir yüz. Ve derin devletin tüm aykırı değerleri tek bir küçük pakette toplamak için figür kafalarını kullanmayı sevdiğini biliyoruz. öksürük Q öksürük.

Bir şeyler doğru görünmüyor. Özellikle bazı kullanıcılar memleri görüntülemek için reklam panoları satın alırken. Milyarderlere rağmen tüm hisselerini elinde tutuyorlarsa parayı nereden alıyorlar? Yedek bozuk paraları zaten var mı?

Author

25 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

2. Elazığ dan kimler var. GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 268

3. Siirt dan kimler var. GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , doruk – 46

4. Bu konu : ” GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 292

5. Yalova merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 03-02-2021 20:43:47

6. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun

7. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2021 22:40:47

8. Kocaeli merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 09-02-2021 14:44:02

9. Bu konu : ” GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 239

10. Bu konu : ” GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 219

11. Trabzon dan kimler var. GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi . Merhaba herkese sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 442

12. Antalya dan kimler var. GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , mehmet – 215

13. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. Kayseri merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 06-03-2021 11:50:03

15. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, şukuladım

16. Kocaeli dan kimler var. GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi . selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 461

17. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım

18. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler

19. Aydın dan kimler var. GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi . Mrb paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 412

20. Bu konu : ” GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 284

21. Bu konu : ” GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 348

22. Bu konu : ” GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 388

23. Osmaniye merkezden ben . Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 15-04-2021 23:19:34

24. Batman merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2021 06:19:42

25. Kocaeli dan kimler var. GME çubukları ile olan biten her şeye rağmen, neden Amerika’ya sahip olduğumuzu bildiğimiz bu milyarderler tarafından herhangi bir engelleme olmadı? Neredeyse her şeyi kontrol ediyorlarmış gibi . Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link