Bankalarda Milyon Dolar olan insanlar şimdi olumsuz durumda. Şimdi iflas etmiş olan aynı insanlar muazzam etki ve iktidar pozisyonlarına sahipti. Kuşkusuz bu gücü kötüye kullandılar ve dışarı çıkmasını önlemek için nüfuz sahibi oldular. Şantaj ödemelerinin çoğu zamanında ödenmeyecektir. Yeni bir bilgi dalgası içindeyiz. İnsanlar, hisselere göre piyasa manipülasyonuna karşı yasal davalardan hisse senedi üzerinde kazandıklarından daha fazla kar elde edecekler. Piyasayı izlemek için gerekli beceriye sahip olmadığım için GME’ye bile yatırım yapmadım. Ancak pek çok varlıklı insan, bunun kesin bir dava olduğunu düşünerek ve avukat ücretlerini önceden ödünç vererek davalar ödendikten sonra büyük paralar kazanmaya hazır olduklarını düşünerek, kale aleyhine açılan davalar için avukat ücretlerine yatırım yapıyor. Güç değişimi henüz tam olarak ortaya çıkmadı.

Author

21 Comments

1. Kars merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 29-01-2021 02:32:22

2. Bitlis merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, şukuladım 29-01-2021 02:47:35

3. Antalya merkezden ben gaye. Mrb sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 29-01-2021 02:55:52

4. Bu konu : ” GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , – 375

5. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 08:33:46

6. İzmir dan kimler var. GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak . Merhabalar sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 118

7. Bu konu : ” GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, sağolun , memo – 333

8. Niğde dan kimler var. GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak . merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , emin – 53

9. Ardahan dan kimler var. GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak . Selamın aleyküm siteniz yeminle çok iyi, saolun , emin – 317

10. Sakarya merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım 28-02-2021 16:21:45

11. Gümüşhane dan kimler var. GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 125

12. Zonguldak dan kimler var. GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak . Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 368

13. Bu konu : ” GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , memo – 337

14. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler

15. Afyon merkezden ben emin. Slm sayfan gerçekten çok iyi, teşekkürler 17-03-2021 07:06:04

16. Bu konu : ” GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 259

17. Mardin dan kimler var. GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak . Merhabalar web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 154

18. Manisa dan kimler var. GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak . Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , emin – 45

19. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” GME hissesi yeni suçların açığa çıkmasına neden olacak ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 142

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link