Merhaba,

benim adım u / bEAc0n. Ocak 2021’den beri GME hissedarıyım. O zamandan beri hisse fiyatı manipüle ediliyor ve medya size her şeyin yolunda olduğunu söylemeye çalışıyor. Bunun nedeni, kelimenin tam anlamıyla tüm medyanın GME’nin kısa satıcısı olan kişiye ait olmasıdır. Bilmeyenleriniz için, şirket% 140 oranında açığa satıldı. Ocak ayından beri, hissedarları yanlış reklamla satış yapmaya, Reddit abonelerimizi ele geçirmeye, yorumları taklit etmeye, sohbette insanları rahatsız etmeye, tam programa zorlamaya çalışıyorlar.

Gözden kaçan ufak bir ayrıntı vardı ve dün gece yayınladım. Gönderi havalanmak üzereydi ve sonra silindi. Burada yeniden yayınlıyorum. Lütfen bunu ciddiye alın.

Bunu buraya göndermemin nedeni, kaldırılan aşağıdaki gönderi. Kısa GME’yi satanın Epstein Fonu ile bağlantılı olduğuna inanmak için iyi nedenlerim var. Ve birisi bizim bunun hakkında konuşmamızı istemiyor.

Eğilimler arayışımızda gözden kaçan küçük bir ayrıntı var:

https://abcnews.go.com/US/wireStory/jeffrey-epstein-fund-abruptly-halts-payouts-victims-75692738

Birisi lütfen bana, neden Epstein Fonu’nun kurbanlara ödeme yapmayı durdurduğunu söyleyin *** tam olarak *** GME’nin kısa satıcının marj hesaplarına ulaştığı gün? Ve neden 25 Mart’a kadar ödeme yapmamayı bekliyorlar? Görünüşe göre Epstein Fonu kısa satıcıların hesaplarıyla bağlantılı, bu yüzden *** onlar ***, aynı zamanda Epstein Fonu da denen bir marj aldığında o gün ödeme yapamadı.

# VE NEDEN KİMSE BU HAKKINDA KONUŞMUYOR?

28’i Perşembe’ydi, yani tam olarak ayın son hafta içi gününden önceki gün. Genellikle insanlara ödeme yaptığınız gün. Tam da GME’nin kısa satıcıları bir gülle gibi vurduğu gün. Hatırlarsın, temelde o günü kapattılar.

Bir yan not olarak, Feldman, Epstein Fonu’na bakan kişi, görünüşe göre 11 Eylül kurban fonunu görmezden gelen aynı kişi.

Bir şey bana bir şeyin peşinde olduğumuzu söylüyor …

# KONGRE İHTİYACI İNCELEMEK İÇİN!

Bu güne kadar, Epstein’ın sikişmeyi finanse etmek için nasıl bir servet kazandığı büyük bir muamma. İşte sıcak bir iz: ekonomimizde açığa satış mı?

DÜZENLEME: Bu gönderi olumsuz oylanmış gibi görünüyor ki bu bana çok az mantıklı geliyor .. Olumsuz oyların burada da işlerini yaptığına inanıyorum. LÜTFEN YORUM BIRAKIN, BU YAYINI BASTIRAMAMALISINIZ!

Author

16 Comments

1. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-03-2021 18:25:16

2. Manisa merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-03-2021 18:31:58

3. Elazığ dan kimler var. GME kısaltması muhtemelen Epstein Fonu tarafından beğenildi . Selam herkese sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 77

4. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 07-03-2021 21:07:05

5. Bu konu : ” GME kısaltması muhtemelen Epstein Fonu tarafından beğenildi ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 440

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” GME kısaltması muhtemelen Epstein Fonu tarafından beğenildi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 220

7. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” GME kısaltması muhtemelen Epstein Fonu tarafından beğenildi ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 499

9. Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 00:05:27

10. Bu konu : ” GME kısaltması muhtemelen Epstein Fonu tarafından beğenildi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 172

11. Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Ardahan dan kimler var. GME kısaltması muhtemelen Epstein Fonu tarafından beğenildi . Slm web sitesi valla çok iyi, saolun , Hasan – 387

13. Adana merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-04-2021 02:55:38

14. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link