Birkaç yüz milyar servet transferi, birkaç yüz milyarın yarısının sermaye kazancı vergisi anlamına gelir, çünkü çoğunuz şimdiye kadarki en büyük yolo için vergi korumalı hesapları kullanamayacak kadar geri zekalısınız.

Aynı zamanda piyasayı da çökertecek. Bu, perakende ticareti kısıtlamak için yeni yasalar anlamına gelir.

3 milyon yeni üst orta sınıf (kendinizi kandırmayın, GME’de birkaç milyon kazanırsanız, hala onlara piyonlarsınız) hiçbir şeyi değiştirmeyecek, ancak piyasanın tam kontrolünü ele geçireceksiniz. [for our safety] onlara koyu renkli bir baskı makinesi verir.

Diğer% 99’daki ilmiği sıkabilmeleri için eğilimli dağlarda rahat hayatlar yaşamak üzere olan faydalı aptallarız.

İşte bu kadar büyük para sikişiyor. Onlar kazanacaklar, ama en azından biz piramidin ortasında olacağız çünkü diğer herkes sert bir şekilde becerilirken bunu gerçekleştirmek için.

[Posted this on WSB, somebody suggested it belongs here.]

gönderen … – KillerTofu–
[comments]

Author

30 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 12-03-2021 08:54:28

2. Erzurum merkezden ben memo. Mrb paylaşım inan ki çok iyi, saolun 12-03-2021 09:33:43

3. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 12-03-2021 12:23:36

5. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-03-2021 19:21:26

6. Mardin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 13-03-2021 05:25:50

7. Bu konu : ” GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, saolun , Aylin – 142

8. Uşak dan kimler var. GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? . selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, tebrikler , – 175

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 104

10. Hakkari dan kimler var. GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 357

11. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. İstanbul merkezden ben hatice. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 29-03-2021 13:38:30

13. Muş merkezden ben ali. Merhaba herkese siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 20:34:59

14. Zonguldak dan kimler var. GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? . Selam herkese web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 32

15. Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

17. Elazığ dan kimler var. GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? . Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , memo – 314

18. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 343

20. Malatya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 18:08:31

21. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. Tokat merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2021 04:36:49

23. Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler

25. Amasya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 02:02:18

26. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 05-07-2021 19:26:10

27. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? . selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 227

28. Siirt merkezden ben ali. Selam paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 15-07-2021 12:21:51

29. Çorum dan kimler var. GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? . Slm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 291

30. Bu konu : ” GME: Neden ‘Onlar’ Olmasına İzin Verecek? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 460

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link