Böylece perde açılır ve finans piyasalarının hainliği herkesin görmesi için açığa çıkar.

Ve sonra ne?

$ GME’yi “sonsuza kadar” tutmanın gerçek etkisi nedir? Bir noktaya değinmek için?

Birkaç milyarder birkaç milyar kaybeder. Dokuz tanesi yoksul olacak. Sadece başka bir aldatmaca seçecekler.

Bu soğanda sonsuz katman var gibi görünüyor ve kafamı etrafına tam olarak dolduramıyorum.

Kim gerçek ve kim pislik?

… Qatenthusiast tarafından gönderildi
[comments]

Author

21 Comments

1. Merhabalar web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 198

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 91

4. Bu konu : ” “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 204

5. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Kırıkkale dan kimler var. “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 42

7. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Adıyaman merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 24-02-2021 16:44:10

9. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 25-02-2021 17:19:55

10. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? . Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 74

11. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? . Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 25

12. Bu konu : ” “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, twitter da paylaştım , – 262

13. Balıkesir dan kimler var. “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? . Selamın aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 412

14. Slm sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Tekirdağ dan kimler var. “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? . Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 445

16. Osmaniye dan kimler var. “$ GME’yi Sonsuza Kadar Tutun, Asla Satmayın” posterlerinin kaçı, bir tür ayrıntılı ikili / üçlü çaprazlama için taraftır? . Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 388

17. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-04-2021 17:02:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link