Eski bir South Park’ı izlemek için HBO max’ı açtım ve gördüğüm ilk iki görüntü Godzilla ile Kong ve Mortal Kombat, kelimenin tam anlamıyla aynı görüntü, soldan sağa, maviye karşı kırmızı, ortadan bölünmüş ve size dik bakıyorlar. bu bir kaza mı, tembellik mi, yoksa bu bilinçaltı zihninizin eşeklere, fillere ve takımlara ve pisliklere dikkat eden kısmını mı besliyor?

Author

8 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanki mükemmel, face de paylaştım 27-04-2021 07:52:39

2. selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , memo – 44

4. Adana dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 159

5. Erzurum merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-05-2021 15:52:27

6. Yozgat dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . Selam web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 168

7. elif yılmaz Reply

Slm siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link