Eski bir South Park’ı izlemek için HBO max’ı açtım ve gördüğüm ilk iki görüntü Godzilla ile Kong ve Mortal Kombat, kelimenin tam anlamıyla aynı görüntü, soldan sağa, maviye karşı kırmızı, ortadan bölünmüş ve size dik bakıyorlar. bu bir kaza mı, tembellik mi, yoksa bu bilinçaltı zihninizin eşeklere, fillere ve takımlara ve pisliklere dikkat eden kısmını mı besliyor?

Author

21 Comments

1. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanki mükemmel, face de paylaştım 27-04-2021 07:52:39

2. selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , memo – 44

4. Adana dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 159

5. Erzurum merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-05-2021 15:52:27

6. Yozgat dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . Selam web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 168

7. elif yılmaz Reply

Slm siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, tebrikler , doruk – 18

9. Erzurum dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 397

10. Şırnak merkezden ben gaye. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-06-2021 20:51:13

11. Muş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 17-06-2021 20:49:50

12. Kütahya dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 77

13. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz süper ötesi iyi, saolun 18-06-2021 14:02:48

14. Isparta merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-06-2021 23:08:06

15. Isparta dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , – 362

16. Bu konu : ” Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, saolun , ahmet – 365

17. Giresun dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, tebrikler , doruk – 460

18. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler

19. Mersin dan kimler var. Godzilla, Kong ve Mortal Kombat’a karşı ne var? . Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 243

20. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link