İyi akşamlar r / komplo! Uzun süredir takipçiyim ama pek katkıda bulunmadım. Bu, Utah’da Hill AFB yakınlarında yaşarken olan bir hikaye. Bu yaklaşık iki buçuk yıl önce oldu ve paylaşmak istedim çünkü bugüne kadar karımla ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. İşte hikaye:

Karım ve ben sık sık arka verandamızda oturup konuşurduk. Her zamanki gibi bir gece verandadaydık ve arka bahçemizden görebildiğimiz dağa bakıyordum ve karım evimize bakıyordu, arkasındaki dağ ve gökyüzü bulutluydu.

Biz konuşurken, gökyüzünün yavaşça yeşile döndüğünü fark ettim ve ona baktım. Belki 30 saniye attı sonra durdu. Dikkat etmediğimi fark etti ve ona bakmaya devam etti ve bana neyin yanlış olduğunu sordu. Ona hiçbir şey söylemedim, endişelenme çünkü bir şeyler gördüğümü sandım. Konuşmaya geri döndü ve sadece birkaç dakika sonra gökyüzü TEKRAR yeşil yanıp sönmeye başladı. Oldukça yavaş darbeler, belki iki saniye arayla. Bak dedim! O sefer görür görmez o da görecekti. Orada oturup izliyoruz, ne olduğunu merak ederek, “belki bir uçak?” Diyor. Hayır diyorum, uçaklar gökyüzünü bu kadar geniş veya parlak bir alanda aydınlatmaz. Ayrıca, tuz gölü uluslararası havaalanından sadece 35 dakika uzakta yaşadığımız için, etrafımızda günde onlarca kez uçan uçaklarımız var. “O zaman bilmiyorum” diyor. Ben de istemediğimi söylüyorum.

Onu izlemeyi bırakamayız. Belki bir dakika sonra yeşil darbeler turuncuya dönüşür. Bu GERÇEKTEN bizi ürküttü. Güneş neredeyse batmıştı ve dağın üzerindeki bulutlu gökyüzü turuncu ışık saçıyor. Ayağa kalkıyoruz ve avludan uzaktaki çitimize doğru yürüyoruz. Turuncu darbeler KIRMIZI KATI PARLAK olarak değişir. Ve sokağımızda görebildiğimiz kadar elektrik kesiliyor, sokak lambaları, ev lambaları, hepsi. Birbirimize tamamen çıldırmış bir şekilde bakıyoruz ve hızlıca eve geri dönüyoruz çünkü çocuklarımız daha yeni yatmıştı. Arka kapıya vardığımızda, çocuklarımız orada bize gücün kesildiğini söylüyorlar ve bize söylerler söylemez güç geri geliyorlar.

Karımla şimdiye kadar gördüğümüz en garip şey. Arkadaşlarımıza görüp görmediklerini sorduk, ne olduğunu Facebook’a gönderdim, başka kimse görmedi. Haberlerde hiçbir şey yok. Tamamen tuhaf. Sokağın aşağısındaki arkadaşı da gücünü kaybetti. Ama gökyüzünü görmedi. Benzer deneyimleri olan veya herhangi bir fikri olan var mı?

Author

22 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Gökyüzünde garip bir parıltı . Mrb sayfan gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 97

2. Bu konu : ” Gökyüzünde garip bir parıltı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 450

3. Bu konu : ” Gökyüzünde garip bir parıltı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 493

4. Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Gökyüzünde garip bir parıltı ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 192

6. Mersin dan kimler var. Gökyüzünde garip bir parıltı . Selamlar paylaşımın inanki güzel, teşekkürler , banu – 498

7. Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler

8. Bitlis dan kimler var. Gökyüzünde garip bir parıltı . Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 341

9. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

10. selamun aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım

11. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım 05-02-2021 15:43:12

12. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız cidden iyi, şukuladım 12-02-2021 16:19:29

13. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-02-2021 12:40:40

14. Slm web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Karabük dan kimler var. Gökyüzünde garip bir parıltı . Merhabalar sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 428

16. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım 15-03-2021 19:19:05

17. İstanbul dan kimler var. Gökyüzünde garip bir parıltı . selamun aleyküm web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , memo – 483

18. Isparta dan kimler var. Gökyüzünde garip bir parıltı . Selam sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 232

19. Artvin dan kimler var. Gökyüzünde garip bir parıltı . Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 147

20. Bursa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 10-04-2021 12:24:57

21. Bu konu : ” Gökyüzünde garip bir parıltı ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 164

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link