Peki, gerçekten tavan.

Led ışıklar, en büyük bs, para israfı, saçmalık, komplo kurmak, hatta düşmekten memnuniyetsizliğim oldu. 3 yıl önce aldığımız evimizin odalarını yenilediğimiz için evimizdeki birçok can ve floresan şerit lambayı ledlerle değiştirdik. “30 yıl sürer!”

MF’ler bir yıl sürmez ve ardından yanıp sönmeye başlar. Ampulü değiştir, tamam mı? HAYIR tüm lanet armatürü değiştirmek zorunda. Kıçında ne büyük bir acı. Şimdi tüm ledleri, söndükçe akkor ve floresanlara geri değiştiriyoruz. Kelimenin tam anlamıyla, LED ışıklarında gözle karşılaşmaktan daha fazlası olduğunu hissediyorum. Arabalarımda geri görüş kamerası, başka bir araçta yanan led farlar varsa nabzını görebilirsiniz. Ama çıplak gözle göremezsiniz.

Belki bu ışıklar beynimize bir şeyler yapıyordur. Bizi aptal yerine koymak, bilinçaltında duygular uyandırmak veya vücudumuzun elektromanyetik alanlarına müdahale etmek ve savunmamızı zayıflatmak. Bu teorilerle ilgili bazı deneyler yapacağım ve ışığımı geri vereceğim.

Bu aşağılık ışıkların gidecekleri yol olduğuna kim karar verdi ve yaptıkları yanlış iddialardan nasıl kurtulabilirler? Bu tür ışıkların etrafındayken sağlık, esenlik, düşünce süreçlerinde herhangi bir farklılık fark eden var mı? Daha fazla folyo alsam iyi olur.

50 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 82

2. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, saolun 17-07-2021 16:26:39

3. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Çanakkale dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 398

5. Burdur merkezden ben . Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-07-2021 16:36:45

6. Tekirdağ dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 474

7. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

8. Mersin merkezden ben gaye. Slm web sitesi cidden hayran edici, sağolun 17-07-2021 16:41:39

9. Antalya merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 16:43:31

10. Manisa merkezden ben . Selamlar bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun 17-07-2021 16:53:08

11. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 16:53:54

12. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 17-07-2021 16:54:53

13. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 353

14. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 442

15. Gaziantep merkezden ben . Slm siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 17-07-2021 17:00:46

16. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 252

17. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 17:04:40

18. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 61

19. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Selamlar web siten yeminle iyi, teşekkürler , Gürbüz – 107

20. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

21. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Selam sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 135

22. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun

23. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 461

24. Tunceli dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Mrb sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 281

25. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz çok güzel, teşekkürler , memo – 99

26. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla mükemmel, teşekkürler , banu – 436

27. Kocaeli dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 30

28. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 381

29. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, saolun

30. Kırşehir dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Selam web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 62

31. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 7

32. Denizli merkezden ben ahmet. Selam sayfan harbiden çok iyi, tebrikler 25-07-2021 12:03:25

33. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Selam sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 413

34. Denizli dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Selam paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , – 241

35. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

36. Erzincan merkezden ben doruk. Merhabalar siten inan ki hayran edici, teşekkürler 28-07-2021 19:03:05

37. Selam herkese web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

38. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

39. Van dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 167

40. Tunceli dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 494

41. Sinop dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, tebrikler , ali – 171

42. Osmaniye merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler 22-08-2021 19:35:04

43. Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:27:26

44. Iğdır dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . selamun aleyküm sayfa yeminle hayran edici, tebrikler , ziya – 402

45. Tokat dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 55

46. Giresun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:15:02

47. Bu konu : ” Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, teşekkürler , mehmet – 377

48. Bilecik dan kimler var. Gökyüzünde yanıp sönen ışıklar . selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler , – 404

Write A Comment