Kategoriler
Genel

Gökyüzündeki ‘trompetleri’ duyabiliyorum. Kuzey Yorkshire, İngiltere

Son birkaç gece periyodik olarak gökten gelen çok garip bir ses duydum. Akşamları iki veya üç kez 10-30 dakika boyunca kaybolur

Tek olmadığımı biliyorum – bu alt güne her gün bakıyorum ve son zamanlarda başkalarının da aynı şeyi duyduğunu okudum (tüm mavi ışık şeylerinin yanı sıra!)

Kesinlikle gökten geliyor – Emin olmak için gittim ve bahçede durdum. Ayrıca tüm martıları çıkardığını fark ettim. Zihinselleşir ve yarım saat sonra yerleşmezler

Bu bir helikopter değil ama bir şekilde helikopter gibi nitelikleri var. Geçen gece açıktı ve bir şey görmek için tüm üst kattaki pencereler dışarı baktı. Sahil güvenlik helikopteri oldukça sık uğultu, bu yüzden seslerini çok iyi tanıyorum

Bana gece boyunca şehirde yaklaşık yarım mil uzakta acil yol çalışmaları yaptıklarını hatırlatıyor

En iyi açıklamam, aşağıdaki seslerin bir kombinasyonu olması:

• Trompetler • Yankılı filler (Bunu başka bir iplikten aldım – ilişki kurabilirim) • Helikopterler • Uzak yol çalışmaları

Gönderen … new-monkey
[comments]

“Gökyüzündeki ‘trompetleri’ duyabiliyorum. Kuzey Yorkshire, İngiltere” için 25 yanıt

Kars merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 17-04-2020 17:31:34

Kilis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:53:22

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-04-2020 21:30:11

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, sağolun 26-04-2020 13:35:05

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 06-05-2020 22:12:51

Balıkesir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun 10-05-2020 00:40:42

Adana merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:37:04

Kilis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-06-2020 10:52:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir