Kategoriler
Genel

Gölge hükümet temizlik yapıyor.

Teknoloji devleri youtube / google / facebook / reddit / twitter'daki filtreleri kaldırdıktan ve şimdi Oprah winfrey gibi derin devlet ajanlarına baskın yaptıktan sonra, bu büyük.

Bu yüzden benim üstlenmem, gölge hükümet / derin devletin virüsün kötü olduğunu biliyor, bunun 3. dünya savaşını getireceğini biliyorlar. Çünkü durgunluk ilk tıkandığında ve insanlar virüs için ilaç alamıyor ve insanlar şimdi çok daha hızlı ölmeye başlıyor ve şimdi görüyoruz ve yiyecek kıtlığı vb. Geliyor, panik ve savaşlar başlıyor.

Gölge hükümet şimdi kendi kendini temizliyor mu? Yani hiçbir şey onlara geri götürülemez mi? Filtreleri kaldırmak gibi (belki de google / youtube bile, filtrelerin ilk sırada olduğunu bilmiyor muydunuz?)

Ayrıca, Oprah Winfrey gibi kendi operatörlerini de tutuklamaları için onları tutuklayabiliyorlar mı?

Kesinlikle büyük bir şey geliyor.

“Gölge hükümet temizlik yapıyor.” için 20 yanıt

Gümüşhane merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 19:15:31

Isparta merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 17-03-2020 19:17:30

Kastamonu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 17-03-2020 19:27:24

Afyon merkezden ben Emine. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-03-2020 19:54:10

Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, saolun 17-03-2020 20:40:44

Muğla merkezden ben Emine. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 19-03-2020 19:47:44

Bitlis merkezden ben Aylin. Selam sayfan gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 23-03-2020 23:30:32

Mardin merkezden ben Aylin. Slm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-03-2020 01:39:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir