Omegle, ortak bir etiketi paylaşan diğer kişilerle eşleştirmek için etiketler girmenize olanak tanıyan yabancıların web sitesiyle çevrimiçi bir görüntülü sohbettir.

Açık fikirli insanlarla eşleşmek için başarıyla kullandığım bir etiket: psikoloji. Bazı psikoloji etiketi kullanıcılarına metin sohbetindeki tartışmalı bilgilere bağlantılar verebildim. Geçenlerde kendimle ilgili kişisel bilgileri (ABD’de yaşadığım eyalette) ifşa eden ve ardından “etiket öldüğü” için Psikoloji etiketini kullanmayı bırakmamı söyleyen bir kullanıcıyla eşleştirildim. Daha sonra, eşleştirdiğim tek psikoloji etiketi kullanıcıları neredeyse anında bağlantıyı kesiyor.

Tartışmalı bilgilere bağlantılar verdiğim veya metin sohbetinde belirli anahtar kelimeleri kullandığım için Omegle’da psikoloji etiketi altında gölge yasaklandı.

Author

17 Comments

1. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 21-04-2021 16:25:37

2. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Bingöl merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, tebrikler 21-04-2021 19:12:45

4. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Gölge, Omegle’dan yasaklandı . Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 215

5. Samsun dan kimler var. Gölge, Omegle’dan yasaklandı . Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 9

6. Kilis merkezden ben hatice. Slm web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 13:40:24

7. Bu konu : ” Gölge, Omegle’dan yasaklandı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , mehmet – 250

8. Erzurum dan kimler var. Gölge, Omegle’dan yasaklandı . Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 349

9. Bu konu : ” Gölge, Omegle’dan yasaklandı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 32

10. Antalya dan kimler var. Gölge, Omegle’dan yasaklandı . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 493

11. Bu konu : ” Gölge, Omegle’dan yasaklandı ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 106

12. Selamlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. Trabzon dan kimler var. Gölge, Omegle’dan yasaklandı . selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 201

14. Bingöl merkezden ben emin. Selam siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2021 23:16:36

15. Rize dan kimler var. Gölge, Omegle’dan yasaklandı . Selamlar web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 153

16. Adana dan kimler var. Gölge, Omegle’dan yasaklandı . Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 326

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link