Açıkça görülüyor ki sosyal medyada, sadece sizden bir tepki almak amacıyla yorum yapan, sonunda gönderinizi raydan çıkarana kadar sizi sonsuza dek düşman eden insanlar ve botlar da dahil olmak üzere insanlar ve botlar var. Bunun olmasının birkaç nedeni var.

Biri açıkça kullanıcı etkileşimi içindir. Ne kadar çok tepki verirseniz, bu platformlar o kadar çok reklam satabilir. Diğer nedenler:

– belirli bir anlatı için tehlikeli olan fikirlerin bastırılması – kişi sadece bir pisliktir (bence bu, Twitter’da, FB’de ve burada uğraştığımız şeylerin çok daha azını açıklıyor, ama kesinlikle oluyor.) – sosyal mühendislik: Bu şekilde düşünen tek kişinin siz olduğunuz ve değişmeniz gerektiği fikrini pekiştirmek için özellikle ana akım konuşma noktaları olmak üzere belirli görüşler. – Travma Temelli Programlama: Zaman içinde yavaş yavaş entelektüel olarak karşı çıktığınız orijinal fikre teslim olana kadar sözlü tacize ve karakter suikastına maruz kalıyorsunuz.

Açıkça kötü niyetli insanlara yanıt vermemiz, onların burada olmasının YALNIZCA nedenidir.

Bir şeyi yayınlamak için zaman ayırırsanız ve birisi “ırkçısınız” veya “zihinsel problemleriniz var” gibi saçma sapan şeyler söylerse veya ne söylerseniz, kelimenin tam anlamıyla “FEEDZ DA TROLZ”.

Bununla başa çıkmanın yolu çok basit, eğer birisi yorum yaparsa ve bu bir karşı argüman değilse, onu işaret edin, bir tane isteyin ve geçerli bir karşı argüman alana kadar, hala bir argüman yapmadıklarını işaret etmeye devam edin. .

Shitposter- “Irkçısın”

Siz- “Eğer argümanıma kendi geçerli bir argümanınızla karşı koymak isterseniz, konuyu sizinle tartışmaktan büyük mutluluk duyarım, o zamana kadar hominem saldırılarını ve mantıksal yanılgıları bir cevapla eğlendirmeyeceğim.”

SP- “Sen beyazsın ve bu tartışmayı yapmanın tek sebebi derin ırkçılığa sahip olman.”

“Siz-” Eğer argümanıma kendi geçerli bir argümanınızla karşı koymak isterseniz, bu konuyu sizinle tartışmaktan büyük mutluluk duyarım, o zamana kadar hominem saldırılarını ve mantıksal yanılgıları bir cevapla eğlendirmeyeceğim “

Herkes buna katılırsa, gönderilerimizin olumsuz oylarla bastırılması ve astroholes tarafından astroturf edilmesi yerine gerçek tartışmalara geri dönebilirdik.

36 Comments

1. Eskişehir dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, saolun , ahmet – 475

2. Gaziantep dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, sağolun , mehmet – 78

3. Muş dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 141

4. Mrb sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 343

6. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 277

7. Iğdır merkezden ben emin. Selam herkese sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 20-04-2021 04:47:25

8. Denizli dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Mrb web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 475

9. Trabzon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 20-04-2021 11:26:33

10. Erzincan dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 136

11. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Merhaba siten valla hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 243

12. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım 20-04-2021 18:38:09

13. Manisa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 01:24:12

14. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Sinop dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Selam web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 307

16. Çankırı dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 225

17. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 34

18. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

19. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 428

20. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 53

21. Amasya dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 112

22. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, tebrikler , – 58

23. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 87

24. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 327

25. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, tebrikler , ali – 445

26. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 226

27. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım , emin – 187

28. Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-04-2021 01:22:09

29. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 316

30. Ağrı dan kimler var. Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer . Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 376

31. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, teşekkürler 30-04-2021 04:10:40

32. Bu konu : ” Gönderinize yorum yapan insanlarla yalnızca gaslight için nasıl etkileşim kurabilirsiniz —– CEVAP: Siz- “Eğer ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 67

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link