Hey millet, bir aydan biraz daha uzun bir süre önce Uçak sorunu hakkında paniğe kapılan adam. Bununla ilgili güncelleme; Düştü. Kuzenim “burada kalıp iş ve okul için endişelenmelisin” dedi. Ne bir hayal kırıklığı. Neyse; Yardıma ihtiyacım var.

Beyinleri yıkanmış çılgın ailem, Shot’ı almamla daha da ısrarcı oluyor. Kız kardeşim bile aldı ve iğnelerden nefret ediyor. Onlara gösterebileceğimin (önyargılı kaynaklar olduklarını düşündükleri için “doğru eğilimli” kaynaklardan değil. Bir anlamda önyargılıdırlar, ancak tüm medya önyargılıdır ve bizim birbirimizle savaşmamızı ister) onları anlamalarını sağlamak için gösterebileceğim somut kanıt nedir? Çekim yapmaya hiç de karşı değilim, uzun vadeli veriler olmadığı ve henüz FDA tarafından resmi hale getirilmediği için şimdi çekilmesine karşıyım. ” (Her seviyede Shot’a karşıyım ama bunu sır olarak saklasam iyi olur.)

Bana yardım edebilecek her şeye ve her şeye ihtiyacım var. Ayrıca; Onları, “üniversitede bir yıl boş bırakarak hayatımda ne yapmak istediğimi bulmaya ve işimde para biriktirmeye” nasıl ikna edebilirim? Çünkü sert “üniversite başarıya giden yoldur” insanlar. Bir eleştirel düşünürün dışarı çıkmasına yardım edin! Herkes kendine iyi baksın!

Author

29 Comments

1. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-05-2021 02:28:42

2. Uşak dan kimler var. Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 2

3. Uşak merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, sağolun 12-05-2021 05:17:19

4. Hakkari merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 12-05-2021 05:25:03

5. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , ahmet – 497

6. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-05-2021 05:33:04

7. Balıkesir dan kimler var. Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin . Selamlar web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 366

8. Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 465

10. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-05-2021 19:10:53

12. Diyarbakır dan kimler var. Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin . Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 349

13. Karabük dan kimler var. Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin . Mrb paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , Emine – 465

14. Edirne merkezden ben gaye. Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2021 06:47:48

15. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 157

16. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 288

17. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 160

18. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

19. Selamın aleyküm web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 405

21. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 34

22. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 31

23. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. Slm web sitesi valla iyi, şukuladım , ahmet – 373

24. Niğde merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-07-2021 23:28:12

25. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 01:51:32

26. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 258

27. Bu konu : ” Göndermek için yanlış yer biliyorum ama yardıma ihtiyacım var; Ailemi nasıl ikna ederim “İyi, bekleyebilirsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 379

28. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link