Bununla bitirdim.

Bu denizaltıyı seviyorum. Özgür düşünce ve eleştirel düşünme alanı olarak gerçek değeri olduğunu düşünüyorum. Burada eğildim ve çok fazla maruz kaldım ve birçoğunuza çok saygı duyuyorum.

Ancak Reddit, friggen raylarının dışında. Ve yalnız değiller.

Tüm büyük sosyal medya platformları, kelimenin tam anlamıyla yalanı tekrarlayan yankı odalarıdır. Tekrar tekrar.

İnsanlık tarihinde benzeri görülmemiş bilişsel uyumsuzluk ve hiper normalleşme üretirler.

Bizi toplumsal olarak parçalıyorlar. Kutuplaşma, hepimizin gördüğü ve hissettiği bölünmenin zayıf bir açıklaması gibi görünüyor.

Bence devam etme / komplo kurma zamanı.

Ben bir web geliştiricisiyim. Çok tecrübeli değil ama yeterince biliyorum.

İfade özgürlüğüne saygı duyan gerçek bir platform oluşturmak için kodlamaya ve uzmanlığa katkıda bulunacak başka yetenekli BT çalışanları var mı?

Bir soğan alanı düşünüyorum. İnsanları kızdırmaktan başka bir sebep yoksa.

OperationFuckCensorship SİZE İHTİYACINIZ VAR!

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Gönüllü aranıyor: OperationFuckCensorship’in sana ihtiyacı var! ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten iyi, şukuladım , Emine – 169

2. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 02:47:37

3. Karaman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-12-2020 00:59:02

4. Ağrı merkezden ben emin. Merhaba paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım 11-01-2021 13:58:32

5. Bu konu : ” Gönüllü aranıyor: OperationFuckCensorship’in sana ihtiyacı var! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 255

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gönüllü aranıyor: OperationFuckCensorship’in sana ihtiyacı var! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 381

7. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun 01-02-2021 02:52:07

8. Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun 02-02-2021 00:14:25

9. Bu konu : ” Gönüllü aranıyor: OperationFuckCensorship’in sana ihtiyacı var! ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 208

10. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım

11. Bilecik merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 25-02-2021 23:34:43

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gönüllü aranıyor: OperationFuckCensorship’in sana ihtiyacı var! ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 254

13. Mersin dan kimler var. Gönüllü aranıyor: OperationFuckCensorship’in sana ihtiyacı var! . Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 100

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link