Eh, kesinlikle birçoğu orada değil.. dikkatimi çeken, son sözlerinin “olmadığına üzülüyorum” olmasıydı, evet doğru, ölmek üzeresin ve solunum cihazında bilinçsizsin ve bunu söylüyorsun…saçmalık… “Kansere yakalanmaktan pişmanım” diyen tek bir makale yok, ancak her 3 kişiden 1’i kısa ömrümüzde biraz zaman geçirecek.

19 Comments

1. Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 349

3. Bu konu : ” Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden hayran edici, şukuladım , emin – 478

4. Bu konu : ” Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 147

5. Slm web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , doruk – 86

7. Bu konu : ” Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 222

8. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. Bitlis dan kimler var. Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın . Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 326

10. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 24-08-2021 14:29:44

11. Bu konu : ” Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım , mehmet – 160

12. Bu konu : ” Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 411

13. Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Kayseri dan kimler var. Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın . Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 344

15. Düzce merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-09-2021 11:01:08

16. Siirt merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler 08-09-2021 17:10:12

17. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

18. Elazığ dan kimler var. Google aramasına “aşı almadığım için pişmanım” yazın . Selam paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 201

Write A Comment