Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor.

Güney Teksas’ta hava soğuk ve dün gece kar yağdı. Ama bütün gün kar eriyordu ve şimdi bahçem neredeyse karsız. Tüm gün google, sıcaklığın 20 derece olduğunu söyleyen hava durumu uyarıları vermeye devam etti. 20 derece olsaydı, kar erimezdi. Yaz boyunca, sıcaklığın kendim kontrol ettiğimde okuduğumdan çok daha sıcak olduğunu söyleyen uyarılar alıyorum. İnsanlar yanlış olduğunu kendi gözleriyle anlarken, Google neden yanlış sıcaklık bilgisi veriyor?

“Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor.” üzerine 9 yorum

1. Samsun merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-02-2021 08:34:12

2. Bilecik dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 271

3. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-02-2021 09:02:33

4. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-02-2021 09:05:16

5. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 231

6. Rize merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 01:51:30

7. Kilis dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 361

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link