Güney Teksas’ta hava soğuk ve dün gece kar yağdı. Ama bütün gün kar eriyordu ve şimdi bahçem neredeyse karsız. Tüm gün google, sıcaklığın 20 derece olduğunu söyleyen hava durumu uyarıları vermeye devam etti. 20 derece olsaydı, kar erimezdi. Yaz boyunca, sıcaklığın kendim kontrol ettiğimde okuduğumdan çok daha sıcak olduğunu söyleyen uyarılar alıyorum. İnsanlar yanlış olduğunu kendi gözleriyle anlarken, Google neden yanlış sıcaklık bilgisi veriyor?

Author

40 Comments

1. Samsun merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-02-2021 08:34:12

2. Bilecik dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 271

3. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-02-2021 09:02:33

4. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-02-2021 09:05:16

5. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 231

6. Selam siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 01:51:30

8. Kilis dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 361

9. Edirne dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, sağolun , emin – 296

10. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 65

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 32

12. Giresun dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 187

13. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 46

14. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:18:55

15. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım , – 97

16. Karaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-03-2021 00:51:36

17. Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

18. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , hatice – 105

19. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Karabük dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . Slm web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler , ahmet – 17

21. Ağrı dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 361

22. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , ziya – 399

23. Kayseri dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 202

24. Denizli dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 302

25. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , ali – 203

26. Ardahan dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 218

27. Merhaba siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

28. Bolu merkezden ben . Selamlar siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 23:21:14

29. Tekirdağ merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 03-07-2021 18:44:45

30. Van merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, teşekkürler 04-07-2021 21:46:00

31. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 121

32. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Slm web siten harbiden güzel, teşekkürler , hatice – 422

33. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım 17-07-2021 02:09:15

34. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 288

35. Artvin dan kimler var. Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , ali – 268

36. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. Mrb siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 45

37. Bu konu : ” Google bana gerçekte olduğundan daha soğuk / sıcak olduğunu söyleyip duruyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link