Bu google çeviri bokunu görmüyor musunuz? Zorunlu karantinayı İngilizceden Latince’ye çevirirseniz, bu görünecektir: mandatum tempus valetudini spectandae praestitutum, sihir gerçekleştiğinden İngilizceye geri çevrilir: sağlık planlarını gözlemlemek için komut zamanı, tempore salutis consilium iubes ut Iudaei utantur, kahretsin ingilizceye dönmek tuhaflaşıyor: Kurtuluş planı sırasında bana Yahudilerden yararlanmamı emrediyorsun. Eğer bazı kelimeleri araştırmaya devam ederseniz, bu gerçekten tuhaftır.

Author

11 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Google çeviri – Zorunlu karantina . selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 253

2. Mersin merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 30-03-2021 20:40:44

3. Bu konu : ” Google çeviri – Zorunlu karantina ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun , Emine – 210

4. Bu konu : ” Google çeviri – Zorunlu karantina ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 42

5. selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Google çeviri – Zorunlu karantina ” çok güzel. Selam paylaşım valla iyi, teşekkürler , mehmet – 142

7. Samsun merkezden ben emin. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-04-2021 01:44:12

8. Kırşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 08-04-2021 22:45:04

9. Bu konu : ” Google çeviri – Zorunlu karantina ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 66

10. Bu konu : ” Google çeviri – Zorunlu karantina ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 211

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Google çeviri – Zorunlu karantina ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 264

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link