Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın …

Karantina kelimesi, bir veba sırasında 40 günlük tecrit süresi anlamına gelen İtalyanca bir kelimeden gelir. Tempus Latince’de bir zaman kelimesi, valetudine, sağlık kelimesi ve praestitutum, gözlemlemek için fiilin bir versiyonudur … Bunu basitçe açıklamaya çalışıyorum. Google muhtemelen bunu bir şekilde Latince sağlık durumunu gözlemlemekle ilişkilendirmeye çalışıyordu. Ancak Latince, google’da uzaktan doğru Tercüme ETMEZ. Asla gibi. Karantina için gerçek Latince bir kelime yoktur, ancak quattuor’dan türetilmiştir, yani 4. Latince’yi akıcı bir şekilde konuşan birinin karantinayı birkaç Latince kelimeye çevirebileceğinden eminim. O kadar yetenekli değilim, sadece bir yılını aldım lol

“Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın …” üzerine 11 yorum

1. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 08:38:00

2. Mardin dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 233

3. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 438

4. Kocaeli merkezden ben . Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 12:15:12

5. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 292

6. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 34

7. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 144

8. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 456

9. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 460

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link