Karantina kelimesi, bir veba sırasında 40 günlük tecrit süresi anlamına gelen İtalyanca bir kelimeden gelir. Tempus Latince’de bir zaman kelimesi, valetudine, sağlık kelimesi ve praestitutum, gözlemlemek için fiilin bir versiyonudur … Bunu basitçe açıklamaya çalışıyorum. Google muhtemelen bunu bir şekilde Latince sağlık durumunu gözlemlemekle ilişkilendirmeye çalışıyordu. Ancak Latince, google’da uzaktan doğru Tercüme ETMEZ. Asla gibi. Karantina için gerçek Latince bir kelime yoktur, ancak quattuor’dan türetilmiştir, yani 4. Latince’yi akıcı bir şekilde konuşan birinin karantinayı birkaç Latince kelimeye çevirebileceğinden eminim. O kadar yetenekli değilim, sadece bir yılını aldım lol

Author

40 Comments

1. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 08:38:00

2. Mardin dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 233

3. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 438

4. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

5. Kocaeli merkezden ben . Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 12:15:12

6. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 292

7. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 34

8. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 144

9. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 456

10. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 460

11. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-03-2021 06:46:07

12. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 23

13. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Uşak dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 18

15. Bolu merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler 15-03-2021 10:24:34

16. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 149

17. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Merhaba herkese web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 112

18. Adana dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , gaye – 178

19. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 359

21. Slm paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 20:51:35

23. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 144

24. Van dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Merhaba herkese sayfan harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 132

25. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, şukuladım , ali – 487

26. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 227

28. Merhaba herkese paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım

29. Zonguldak dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, şukuladım , – 474

30. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 330

31. Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 245

32. İzmir merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-06-2021 04:59:18

33. Tekirdağ dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, saolun , Gürbüz – 196

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 83

35. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 20-07-2021 07:48:23

36. Antalya dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Merhaba sayfan vallaha çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 433

37. Kocaeli dan kimler var. Google Çeviri’de dünya “karantinasını” İngilizceden Latince’ye çevirin ve çift oka iki, üç kez basın … . Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 469

38. Bolu merkezden ben . Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler 29-07-2021 19:42:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link