Sadece birkaç hafta önce, Kongrede Demokratların Cumhuriyetçileri Joe Biden’da Ukrayna kaynaklı pisliklerin doğrudan Kongre ofislerine gönderilmesini sağlamakla suçladıkları bir toz toplantısı vardı. Kamu kayıtlarının, birkaç GOP üyesi tarafından alınan bilinen bir Ukrayna dezenformasyon kaynağından FedEx makbuzlarını gösterdiğini belirttiler.

Açık bir duruşma sırasında Dems, GOP üyelerine Ukrayna’dan Biden ile ilgili herhangi bir bilgi alıp almadıklarını sordu ve Cumhuriyetçiler, muhtemelen kayıtta yalan söylemek istemedikleri için evet veya hayır cevabını reddettiler.

Bugün bununla ilgili haber raporlarını arıyordum ve Google’ın son 6 aydır GOP ve Ukrayna ile ilgili HİÇBİR ŞEYİ olmadığını gördüm:

https://www.google.com/search?q=gop+senators+fedex+ukraine

Ancak Bing’in birkaç gün öncesine ait birçok alakalı sonucu var:

https://www.bing.com/search?q=gop%20senators%20fedex%20ukraine

Google, Ukrayna ve GOP ile ilgili arama sonuçlarını engelliyor mu?

Author

60 Comments

1. Karabük merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-08-2020 00:39:04

2. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım

3. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-08-2020 09:38:19

4. Kocaeli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 18:13:36

5. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-08-2020 18:55:58

6. Osmaniye merkezden ben ali. Slm paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım 08-09-2020 20:17:53

7. Sinop merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım 17-09-2020 09:19:20

8. Selam paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun

9. Mrb paylaşımınız inanki mükemmel, twitter da paylaştım

10. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler

11. Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

12. Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 93

16. Van dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , – 453

17. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun

18. Sakarya dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . selamun aleyküm siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 449

19. Kırşehir dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 340

20. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Slm siten harbiden mükemmel, tebrikler , mehmet – 200

21. Giresun dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 232

22. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 262

23. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Kırşehir merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 15-12-2020 22:48:39

25. Selamlar web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım

26. Siirt dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Merhabalar paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım , hatice – 24

27. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 121

28. Balıkesir dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 456

29. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım

30. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

31. Çanakkale merkezden ben emin. Merhaba sayfa valla güzel, sağolun 11-01-2021 22:11:16

32. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , ziya – 301

33. Hatay merkezden ben ali. Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 12:08:14

34. Osmaniye dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 77

35. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 1

36. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 55

37. Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

38. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, saolun 05-02-2021 07:00:52

39. Kars merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-02-2021 03:29:46

40. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 444

41. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 236

42. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 310

43. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

44. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 391

45. Batman dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 97

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 104

47. Çankırı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler 29-03-2021 03:52:06

48. Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

49. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 36

50. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 230

51. Bursa dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 93

52. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, twitter da paylaştım

53. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Slm web siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , memo – 353

54. Karaman dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , hatice – 196

55. Burdur dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 211

56. Denizli dan kimler var. Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği . Mrb sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 361

57. Bu konu : ” Google gizleme haberleri re: GOP senatörleri ve Ukrayna kirliliği ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link