Bazılarınız, evinizi 2 km’den fazla terk ederseniz, şifreli bir kod içeren bir Google “Acil Durum Bildirimi” aldığınızı fark edebilir. Sanırım bölgelere ayıran insanları, temelde toplama kampları olan Q bölgelerine (karantina bölgeleri) toplamak için hazırlıyorlar.

Tek ihtiyaçları olan tüm cesetler için fırını yakmak.

Author

22 Comments

1. Karaman dan kimler var. Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 91

2. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden mükemmel, tebrikler , mehmet – 66

3. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 474

4. Rize merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım 10-04-2021 11:50:30

5. Mardin dan kimler var. Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor . Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, tebrikler , doruk – 305

6. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 339

7. Kilis dan kimler var. Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor . Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 294

8. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 387

9. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 178

10. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler

11. selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Bitlis merkezden ben . Slm web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 25-05-2021 16:48:55

13. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 168

14. Niğde merkezden ben emin. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-05-2021 00:32:07

15. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 274

17. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 401

18. Siirt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-07-2021 03:55:09

19. Diyarbakır dan kimler var. Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor . Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 245

20. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 06:25:23

21. Bu konu : ” Google, nüfusun Q bölgelendirmesine hazırlanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link