Giriş yapmadım. Google uygulamasını kullandım. Ayrıca google uygulaması üzerinden ‘google chrome tarayıcı görünümünden’ google.com’u kullandım. Olabildiğince aptalca.

Google önerileriyle çapraz ref için klavye önerilerimi bile görebilirsiniz.

https://ibb.co/JsrMz5h

https://ibb.co/nQ5QQ35

https://ibb.co/NpjxJGn

https://ibb.co/60Sdw29

Yine de büyük önyargı içeren konular için kullanmamanızı veya oturum açmış olsanız da olmasanız da ortaya çıkabilecek kişiselleştirilmiş arama sonuçları nedeniyle ne aradığınızı bilmiyorsanız kullanmamanızı tavsiye ederim. Tam olarak ne olduğunu biliyorsanız harika bir arama motorudur. Aradığınız veya sadece çevrimiçi alışveriş yapıyorsunuz.

Author

62 Comments

1. Selamlar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım

2. Merhaba paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Adana merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:43:06

4. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun

5. Amasya merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 14-10-2020 02:01:19

6. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 80

7. Bolu dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 381

8. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler

9. Van merkezden ben ahmet. Slm paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 01-11-2020 21:23:22

10. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , gaye – 1

11. Eskişehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 16:31:45

12. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

13. Gaziantep merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-11-2020 04:08:25

14. Erzincan merkezden ben Hasan. Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 23-11-2020 22:15:14

15. Selam herkese siten inan ki mükemmel, face de paylaştım

16. Yozgat dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Merhaba herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 91

17. Düzce dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Selamlar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım , ziya – 337

18. Rize merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:11:37

19. Erzincan dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 433

20. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Merhaba bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 37

21. Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Çankırı dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Merhaba herkese siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 425

23. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

24. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

25. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. Niğde merkezden ben emin. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 01:59:17

27. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler , Hasan – 310

28. Gürbüz Reply

Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

29. Malatya dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , ahmet – 9

30. Kırklareli dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Slm web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , Hasan – 67

31. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-01-2021 08:40:44

33. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 436

34. Ağrı dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . selam arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 399

35. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 428

36. Yozgat merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım 31-01-2021 00:15:08

37. Adıyaman merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 06-02-2021 18:18:05

38. Şırnak dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 354

39. Bilecik merkezden ben emin. selamun aleyküm siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-02-2021 05:33:55

40. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 04:24:46

41. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

42. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 204

43. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 329

44. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 459

45. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım

46. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 443

47. Ordu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 10-03-2021 01:12:46

48. Tekirdağ dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 110

49. Konya dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 296

50. Burdur dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler , ahmet – 325

51. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

52. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 12:10:24

53. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 18-04-2021 04:00:06

54. Yozgat merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanki çok güzel, tebrikler 23-04-2021 17:09:19

55. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

56. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 66

57. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler

58. Tunceli dan kimler var. Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. . Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 26

59. Bu konu : ” Google önerilerindeki / “r / komplo” aramamdaki girişimim gayet iyi çalışıyor. Gönderideki ekran görüntüleri. ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 478

60. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, sağolun 16-05-2021 01:04:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link