Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor.

Son zamanlarda, Youtube’u her ziyaret ettiğimde en üstte bu reklam. Benim görüşüm veya yorum geçmişim hakkında Donald Trump hayranı olduğumu gösteren hiçbir şey yok. Sanırım yalnızca Google’ın, reklam kişiselleştirmeyi açmalarını sağlamak için insanlarla uğraşması. “Neden bu reklam” ı tıkladığınızda Günde 5 kez görmemin nedeni bu, reklam kişiselleştirmenin kapalı olması.

Biden, Kamala veya AOC’yi desteklemenizi isteyen reklamlar gören herhangi bir Trump destekçisi var mı?

“Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor.” üzerine 18 yorum

1. Karabük merkezden ben ali. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 20-08-2020 22:09:23

2. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler 21-08-2020 22:10:18

3. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:50:09

4. Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-09-2020 07:16:19

5. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 161

6. Erzincan dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Mrb web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 479

Yorum yapın