Son zamanlarda, Youtube’u her ziyaret ettiğimde en üstte bu reklam. Benim görüşüm veya yorum geçmişim hakkında Donald Trump hayranı olduğumu gösteren hiçbir şey yok. Sanırım yalnızca Google’ın, reklam kişiselleştirmeyi açmalarını sağlamak için insanlarla uğraşması. “Neden bu reklam” ı tıkladığınızda Günde 5 kez görmemin nedeni bu, reklam kişiselleştirmenin kapalı olması.

Biden, Kamala veya AOC’yi desteklemenizi isteyen reklamlar gören herhangi bir Trump destekçisi var mı?

Author

92 Comments

1. Karabük merkezden ben ali. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 20-08-2020 22:09:23

2. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler 21-08-2020 22:10:18

3. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım 22-08-2020 04:03:51

4. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

5. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:50:09

7. Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

8. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-09-2020 07:16:19

10. Slm web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

12. Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 161

14. Erzincan dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Mrb web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 479

15. Adana dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, face de paylaştım , ziya – 105

16. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun 17-11-2020 05:54:15

17. Bitlis merkezden ben hatice. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-11-2020 20:55:58

18. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız cidden çok iyi, face de paylaştım 23-11-2020 22:32:57

19. Elazığ merkezden ben hatice. Selamlar siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-11-2020 00:17:44

20. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler , ali – 77

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 301

22. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 24

23. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 285

24. Adıyaman merkezden ben doruk. Slm sayfa harbiden iyi, şukuladım 15-12-2020 22:47:20

25. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ali – 320

26. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 362

27. Isparta merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 22:56:11

28. Slm paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım

29. Adana dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 50

30. Rize dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 174

31. Tunceli dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . selam arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 235

32. Zonguldak dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, şukuladım , doruk – 343

33. Karaman merkezden ben . Selam bu web sitesi valla hayran edici, tebrikler 11-01-2021 20:25:01

34. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

35. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

36. İzmir dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 254

37. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , Aylin – 183

38. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, tebrikler , Emine – 183

39. Sivas merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan harbiden çok güzel, tebrikler 29-01-2021 07:54:44

40. Bursa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-02-2021 20:36:08

41. Trabzon merkezden ben . Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 13-02-2021 02:37:57

42. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , – 112

43. Kocaeli dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım , hatice – 295

44. Manisa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, sağolun 22-02-2021 03:09:16

45. Batman merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 05-03-2021 01:28:00

46. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle güzel, saolun , ali – 271

47. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-03-2021 01:41:27

48. Tekirdağ dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 44

49. Mersin dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 306

50. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

51. Giresun merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 21:40:07

52. İzmir merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 04-04-2021 06:47:24

53. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 102

54. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 287

55. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 266

56. Bursa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-05-2021 13:04:55

57. Uşak dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 384

58. Osmaniye dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , memo – 411

59. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 285

60. Trabzon dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Selam sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 281

61. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 427

62. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 09-05-2021 14:00:09

63. Samsun dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Selam paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , gaye – 21

64. Ankara dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 84

65. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 488

66. Merhaba paylaşımınız cidden mükemmel, tebrikler

67. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

68. Giresun dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 112

69. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

70. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 71

71. Erzurum dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . selamun aleyküm siteniz ciddiyim iyi, sağolun , mehmet – 236

72. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun

73. Kırıkkale merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 04-07-2021 16:29:38

74. Batman merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım 04-07-2021 22:06:09

75. Kocaeli dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 302

76. Denizli merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun 15-07-2021 07:31:22

77. Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun 17-07-2021 00:31:51

78. Şırnak dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Selam herkese sayfa cidden çok güzel, saolun , – 140

79. Amasya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten cidden çok iyi, sağolun 22-07-2021 14:37:20

80. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla iyi, şukuladım , ali – 314

81. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 29

82. Bu konu : ” Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 320

83. Karaman dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 279

84. Osmaniye dan kimler var. Google, reklam kişiselleştirmeyi açmam için bana Youtube’da Trump yanlısı reklamlar göstermeye devam ediyor. . Merhaba herkese paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler , mehmet – 209

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link